Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Családosok, nektek mennyi a...

Családosok, nektek mennyi a bevételetek és kiadásaitok? Mire mennyit kell fizetnetek? Hol éltek? Hányan laktok együtt? Hogy sikerül beosztani a pénzt?

Figyelt kérdés

Mi lassan 5-en leszünk,megszületik a harmadik gyermekünk a nagyobbak oviba mennek ősszel a kicsi májusban születik meg.

és pusztán kíváncsiságból érdekelne,hogy mennyi lehet kb a bevétel amire szükség van,kiadás,mire mennyit kell költeni stb egy 5 tagú családnak,meg persze a többieknek is!

Előre is köszi a válaszaitokat! :)


2010. febr. 24. 20:42
 1/8 anonim ***** válasza:
31%

Már megbocsáss, de ezt nem inkább a családtervezés ELŐTT kellett volna kiszámolni???


Teljesen mindegy, hogy most mi itt mennyit fogunk beírni neked, ha nálatok így is, úgy is ANNYI van, amennyi...


Mire mész vele???

2010. febr. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

szia!

Mi hatan vagyunk a párom nagyfia és a mi három kicsink! Szerencsére elég nagy a bevételünk de a kiadás is rengeteg! Ételre pelusra rengeteg pénz megy el! Sajos a bölcsiért is fizetnünk dadus sem olcsó! Úgy hogy kitartást!

2010. febr. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

elsőnek:

persze nálunk tényleg annyi amennyi van.azért is érdekel,mert hátha akad valami jo ötlet benne ami másnak bevált amivel elég jol be lehet osztani a pénzt!

másodiknak és aki még válaszol és leírja a sajátjukat köszi a választ!

2010. febr. 24. 20:55
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A második vagyok! Ha van valami kérdésed a nagycsaládozással kapcsolatban nyugodtan tedd fel!:):) Hirtelen lett nagy családom tudom h nem könnyű:):)
2010. febr. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát tőlem nem nagyon fogod megtudni a pénzbeosztás mikéntjét. :-( Mi is öten vagyunk, havi 600ezer a bevételünk, ebből 200ezer a hitelek és a rezsi. A maradékból élünk 5-en.A nagyobbak suliba járnak, a kicsi még óvodás. Kb. 100.000-et teszünk minden hónapban félre a gyerekek továbbtanulására, stb.-re. Járunk nyaralni és mindent meg tudunk adni nekik, szóval én nem panaszkodom. 300ezer egészen biztosan elég 5 embernek, de biztos van aki kevesebből is meg tudja oldani.
2010. febr. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Bár mi (még)kettecskén vagyunk a férjemmel: a bevételünk összesen 180 ezer és ebből havi 40 ezret tudunk félretenni!

(nagy spórolással) :((((

2010. febr. 24. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia!Nekünk most kb 180 körül van a bevételünk,ebből 35000 ft kocsi törlesztés,kb 40 ezer a rezsi.Jelenleg még ketten vagyunk,de májusban születik az első babánk,szerintem ki tudunk majd jönni igy is:-))
2010. febr. 24. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ilyenek elolvasása után szoktam azt mondanii, hogy én csak ne panaszkodjak!:)
2010. febr. 25. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!