Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a csaladod alig tud rolad...

Ha a csaladod alig tud rolad pozitivat mondani, azert te is ki lennel, nem?

Figyelt kérdés

Tegnap kicsit onismereti kerdest tartottam, mert sulyos problemaim vannak magammal szemben, valamint egyeb okok miatt is , de szerettem volna tudni, hogy masok mit tartanak bennem "kiemelkedonek" avagy milyen "jo tulajdonsagokkal" rendelkezem. Gondoltam a csaladomat megkerdezem errol, de hat talan nem kellett volna. A nagymamam aki erre eddig felneztem, meg azt hittem szeret es ismer elegge, semmit nem tudott mondani. Vagyis de,.. akaratos es hisztis vagyok, valamint idegesito. Latta, hogy szarul esett, erre odabokte, hogy kedves es szep(ez aztan vmi)vagyok.Ennyi. Apam csak dadogott, azt mondta neha aranyos vagyok, de O is inkabb csak a negativat emelte ki. Anyamhoz mar oda se mentem.

Nyilvan tisztabban vagyok a rossz enemmel , sot tudom , hogy min kene valtoztatnom, de azt hittem tobb van bennem , mint amit en latok. De most megbizonyosodtam rola, hogy ez nem igy van.

Olyan rosszul erzem magam, nem is akarok veluk beszelgetni, meg foglalkozni sem, ha amugy is egy idegorlo sz*r darab vagyok, akkor inkabb megkimelem oket.


2015. máj. 21. 23:05
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
Ha te is utalnad es megvetned magad, foglalkoztatna a kerdes. Nalam is 14 evesen kezdodott , csak nalam meg mindig tart.
2015. máj. 22. 00:01
 12/30 A kérdező kommentje:

Nem a testemmel van a bajom, hanem sajat magammal, a belsom az ami taszit.Nem szerettem soha azt aki vagyok. Ezen meg nehezebb valtoztatni, mint lefogyni par kilot, hajat , stilust valtani.

Azert is rokonyodtem meg a "szep" tulajdonsagon. Ez idovel elmulik, nem ettol leszek jobb vagy szerethetobb ember, foleg a kesobbiekben. Ez csak egy mulando vmi.

2015. máj. 22. 00:08
 13/30 anonim ***** válasza:

De te ne utáld magad! Az a legfontosabb,hogy te szeresd önmagad és fogadd el úgy magad, ahogy vagy. Ha nem tetszik,még mindig változtathatsz rajta.

Nem tudom milyen életed volt eddig. Valaki előbb felnő, más később. Csak azt mondom, hogy ne kattogj ezen, hogy mit mondtak. Elsősorban magadnak kellene megfelelni.

Mi az amit utálsz magadban?

2015. máj. 22. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
Bocs, most olvastam..
2015. máj. 22. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:

ezzel csak azt tanultad meg, hogy ha adsz az embereknek egy sanszot a bírálatra, bíráskodásra, akkor ítélkezésbe fognak kezdeni.


ez nem téged jellemez, hanem alapból ilyenek az emberek.


amúgy hogy mi mások véleménye rólad, meglehet abból tudni csupán, hogy hogyan beszélnek veled, tisztelettel(kérlek, köszönöm, stb), szeretettel(mosollyal), vagy csúnyán.

de ezzel is óvatosan vonatkoztatni magadra, mert vannak pl megkeseredett emberek akik alapból keserűen, csúnyán beszélnek.

2015. máj. 22. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
Igaz, hogy mulandó és nem tart örökké..rendben. De most azt írod,hogy megrökönyödtél azon,hogy azt mondták szép vagy. A kérdésedben pedig pont a negatívok (hiszti) miatt akadtál ki.
2015. máj. 22. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:

Ja bocs, azt hiszem kezdem érteni mire akarsz kilyukadni. ;) Hiába..késő van.

Csak ismételni tudnám magam. Vagy elfogadod olyannak magad, amilyen vagy, és megszereted magad, vagy változtatsz. Lehet a hozzáálláson és viselkedésen is változtatni, persze nem megy egyről a kettőre. Azt viszont tartsd szem előtt, hogy minden kapcsolatban - baráti, családi, párkapcsolat, munkahelyen - alkalmazkodni kell a másikhoz. Nem viselkedhetünk mindig minden helyzetben úgy ahogy akarunk.

Biztos, több van benned, mint ahogy ők ezt most gyorsan elmondták, csak még nem adódott annyi helyzet az életedben, hogy ezekről tudomásod legyen.

2015. máj. 22. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:

Csak epp a sajat csaladjatol nem varna az ember, hogy biraskodjanak felette es leszoljak ot. Nehez dolog ez.

A szepseg, egy kulso jellemzovonas(tekintve, hogy nekem a belsommel van baj, ez edes mindegy). Nem kulonosebben negativ az teny es valo, de ebbe nem lehet kapaszkodni. Lehetek en szep, gyonyoru , ha kozben olyan vagyok amilyen, raadasul ha csak ezt vennem alapul, a helyzetem nem javulna, sot...

Most kepzeld el, oda allok eled, felsorolva minden rosszat magamrol, majd a vegen felhozom, hogy " de legalabb szep vagyok". Eleg gaz lenne.

2015. máj. 22. 00:26
 19/30 anonim ***** válasza:

Ne hidd,hogy minden válaszolónak tökéletes családja van, meg minden mézes-mázas körülötte. Ez van. El kell fogadni, és továbblépni.

Az viszont jó, hogy belátod a hibáidat, mert akkor tudsz változtatni jó irányba. És fogsz is változni, mert csak 20 éves vagy, rengeteg minden fog még veled történni,amik alakítanak majd.

Az meg amit utoljára írtál, azt felejtsd el. Ilyet azért ne mondj senkinek előre,hogy ez meg az a hibám,mert eltaszítod az embereket magadtól. :)

2015. máj. 22. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
Nem csinalnek ilyet :). Csak szemleltetni akartam, hogy igy mennyire egy torzkepet mutatnek magamrol.
2015. máj. 22. 01:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!