Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen rossz az életem?

Miért ilyen rossz az életem?

Figyelt kérdés
30 éves vagyok. Nincs kapcsolatom, normális munkám, már barátaim sincsenek ezekből kifolyólag még itthon élek. Régen másként terveztem az életem tanultam, de semmi jó munkalehetőség nincs. Miért ment tönkre az összes tervem az elmúlt években?
2015. máj. 26. 16:04
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Ennyi pech senkit nem ér úgy, hogy ő maga nem tehet róla. Pszichológusnál jártál már?
2015. máj. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem jártam, de nem is értem, hogy jön ez ide. Normálisan éltem az életem, voltak barátaim, párjaim de ez lett mindenki férjhez ment, szakítottunk, nincs pénzem elköltözni sem. Mit tud ezen a pszichológus segíteni?
2015. máj. 26. 16:14
 3/6 anonim ***** válasza:
47%

valszeg negatív gondolkodás eredménye


olvad el a Titok c könyvet

2015. máj. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%
Az életed alakulásáért nagy mértékben felelős vagy. Van véletlen és szerencse faktor, de nem olyan mértékben, hogy 30 évesen otthon élj, munka és barátok, párkapcsolat nélkül. A pszichológus abban tud segíteni, hogy felébredj és felmérd a saját felelősséged az életed alakulását illetően. Munkát lehet találni, csak menni kell utána, költözni. Albérletet is lehet találni, akár társbérletet másokkal, párkapcsolatot is, csak épp nem kopog be anyukádékhoz, hogy "jaj, itt rejtőztél?", stb. Tanulni is lehet tovább, szintén csak akarni kell. 31 vagyok, és tanulok, ezért mondom ezt. Változtatni lehet, és kell is, főleg, ha boldogtalan vagy! Csak az a kérdés, hogy mersz -e nagyot lépni egy nagyobb jó reményében, vagy sem? Az élethez talpraesettség, erő, bátorság kell. Erre jó, ha van valaki, aki lelkileg támogat, mikor ezeket megléped.
2015. máj. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
63%

miért vagyok lepontozva??

sokszor kár segíteni..


egy nuláról felkapaszkodott ember köszönte ismerősének hogy megismertette a pozitív gondolkodással.


és amúgy is, ha valaki azt nézi mit hogyan nem lehet, minden rossz, az tényleg nem fog lehetőségeket észrevenni, mert az agya nem is azt keresi!

a tudatot vezeti a gondolatod, a gondolataid, a tetteid, a tetteid visznek előbbre, vagy hátra..


a lepontozó is jó negatív jellem lehet, neki is csak lefelé vezet az út. ha ha

2015. máj. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

" ha valaki azt nézi mit hogyan nem lehet, minden rossz, az tényleg nem fog lehetőségeket észrevenni, mert az agya nem is azt keresi! "

Ez nagyon igaz! Nem a rosszat kellene nezned, kedves kerdezo, hanem azt, hogy mi a jo az eletedben. Es keresni, hogy mivel teheted jobba! Legyenek celjaid!

2015. máj. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!