Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak az én életem ennyire rossz?

Csak az én életem ennyire rossz?

Figyelt kérdés
Azt hittem,h boldog leszek és meglesz mindenem. De ehellyett csak szenvedek. A férjem annyira gonosz velem. Nem irom.
2013. jan. 26. 18:56
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Ezt kicsit kifejthetnéd, mert így se füle, se farka.
2013. jan. 26. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Hát hagyd ott ha nem jo,ez nem egy megoldatlan probléma,és igy nem is igazi probléma.
2013. jan. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:

"Nem irom."


Pedig mindenkinek könnyebb lenne, ha leírnád, mi a gond. :)

2013. jan. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Röviden. Férjhez mentem,azt hittem, h szeret a férem. De ez nem igaz. CSak bánt. Sérteget, lehord mindennek. Semmi tisztelet nincs benne énfelém. Már volt,h megütöt, ok nélkül. Annyi sok rosszat mondot már rám,h már kezdem megszokni. Rége minden jobb volt,de most olyan mintha csak egy rongy lennék számára, amivel mindegy hogy hogyan viselkedsz. Mit rontottam el.
2013. jan. 26. 19:04
 5/20 A kérdező kommentje:
Nem Birom. Azt akartam irni.
2013. jan. 26. 19:05
 6/20 anonim ***** válasza:
Miért nem hagyod el?
2013. jan. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
Az életedet te irányítod. Ha boldogtalan vagy a férjed mellett akkor tessék elválni, és új életet kezdeni. Ha ez nem megy akkor tessék elmenni önvédelmet tanulni, és ha legközelebb meg akar ütni akkor kivéded és eltöröd a kezét. A te életed, a te sorsod.
2013. jan. 26. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
semmit.hagyd el és megoldodik a probléma,azt kész.gyerekeitek vannak?
2013. jan. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
nEM tudom. Az igazat megvalva, a sok gonoszság ellenére szeretem. De lehet ez már csak megszokás. Nem tudom. Mihez kezdenék egyedül, egy kisfiuval? Nem vehetek el mindent a kisfiamtól. Nem tudom mit tegyek. csak egy icike picike szeretet szeretnék.
2013. jan. 26. 19:09
 10/20 A kérdező kommentje:
Nehezen tudnék neki visszavágni, ő egy nagydarabb ember én meg kis vékony 45 kilós nő. Csak jó lenne valakinek ugy kiönteni a lelkem,h nem mondja el másnak. anyukámnak nem akarom elmondani,mert van nekki elég gondja,nem akarom ezzel terhelni.
2013. jan. 26. 19:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!