Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális anyám viselkedése?

Normális anyám viselkedése?

Figyelt kérdés

1,5 éve született a lányom. Anyumnak ő az első unokája. Imádja ha itt volt mindig ő fürdette vagy etette. Ment vele játszani stb. 3 hete született meg a kisfiam. Ő a 2.unokája. mikor fel jön köszön a nagynak megpuszilgatja stb. De mikor felkel rögtön megy a fiamhoz abba hagyja a lányommal a játékot (de viszi őt is magával a fiamhoz a szobába).

Multkor is itt volt megfürdette a fiamat és megetette. Gondoltam én megetetem ő meg addig fürdeti a lányomat ahogy eddig is tette. De nem, ő etetett és fürdetett. Nem az a bajom, hogy nekem kellett fürdetnem, hanem hogy most nem akarta. Nem szeretném, hogy háttérbe legyen szorítva a lányom és hogy azt érezze, hogy esetleg a kicsi jobban van szeretve.

Vajon miért ilyen anyum, vagy ez ilyenkor normális viselkedés?


2015. máj. 30. 20:46
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem most még a második unoka varázsolja el, de ilyenkor nagyon kell figyelni arra, hogy a nagy ne legyen háttérbe szorítva. Finoman, udvariasan jelezd neki, hogy ne tegyen különbséget köztük.
2015. máj. 30. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 omba ***** válasza:
Nem normális ez a helyzet. Nem helyes, hogy ennyire belefolyik az életetekbe. A férjed ilyenkor hol van?
2015. máj. 31. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!