Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Normális az anyám viselkedése?...

Normális az anyám viselkedése? Mit csináljak, hogy ez változzon? Macskamánia

Figyelt kérdés

3 éve meghalt a cicánk, aki 20 éves volt, Anya akkor nagyon kiborult, de én is, mert vele nőttem fel.

2 éve hoztunk egy ugyanolyan cicát. Oké, csak én utána találtam egy 6 hetes kiscicát télen és hazahoztam, azóta nálunk van, hatalmas macska lett belőle.

1 hónapja anya talált futás közbe a vízparton egy 3 hetes kiscicát és hazahozta, úgy vigyáz rá a mai napig, mint egy csecsemőre.

Nem normális, ahogy kezeli őket. A legkisebb cicát 10 percre nem tudja letenni, mert azonnal nyávog és mászik vissza a lábán az ölébe. Mindenhova viszi magával.

Azért nem jött el velem külföldre, merthogy mama mondta, hogy nem tud itt lenni egész nap a cicákkal, csak eljön és megeteti őket. Erre anya kiborult, hogy nem fogja őket napokra egyedül hagyni, meg nekik szükségük van rá és menjek apával.


Nem engedi, hogy itt aludjon nálam bárki, mert a középső cicánk nagyon félénk és akárki jön, megijed és rohan az emeletre az ágy alá, ahonnan addig nem jön ki, még idegen van itt. És hogy akkor a macskák nem tudnak pihenni, stb.

Tegnap este azon veszett velem össze, hogy mi az, hogy a délelőtt kibontott macskakonzervet adtam oda nekik este, azt ki kell dobni és újat bontani.


Meg ilyenekbe köt bele, hogy miért nem takarom be a macskát magam mellett, ha reggel elmegyek és ő nem lesz itthon délelőtt, kapcsoljam be 26 fokra a padlófűtést a cicáknak...


2014. okt. 21. 08:45
 1/5 anonim ***** válasza:
81%
Nem normális.Ez meg hogy nem vihetsz oda senkit,hát én le*zarnám mit mond,nyugodtan áthívnék embereket.
2014. okt. 21. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%

"1 hónapja anya talált futás közbe a vízparton egy 3 hetes kiscicát és hazahozta, úgy vigyáz rá a mai napig, mint egy csecsemőre. " - kérdező, ha jól számolom, az a cica 7-8 hetes, tehát azt kell mondjam, teljesen normális, ahogy anyukád hozzá áll, én se hagynám még magára egész napra, és én is vigyáznék rá meg ne fázzon... pedig nem "macskás néni" vagyok, hanem férfi:) - valójában kb most lehetne legkorábban elválasztani az anyamacskától.

Majd ha fél év múlva is ilyeneket csinál anyukád, akkor teljesen jogosak lesznek a panaszaid - most viszont annyi, hogy komolyan veszi a felelősségét amit vállalt a cicáért.

2014. okt. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
95%
Lehet, hogy már macskás nővé vált, sok mindent nem tehetsz, költözz el.
2014. okt. 21. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Óhhh igen, egyből költözzön el! :D
2014. okt. 21. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
38%

Ez már visszafordíthatatlan folyamat :D Ha csak nem ivartalaníttatod a macskákat, akkor tényleg lakhatatlan lesz a ház rövid időn belül. Van ilyen ismerősöm. Kapott az unokától két macskát, de azokból lett 30, mert nem akarta kirakni őket, merthogy azok az unokájától vannak.

Ezt csak úgy tudod megelőzni, hogy ivartalaníttatod a cicákat.

Akkor nem kell elköltözni :D

2014. okt. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!