Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Családban nagyon beteg él,...

Családban nagyon beteg él, azt egy kapcsolat kibírja?

Figyelt kérdés

Másfél éve vagyunk együtt ,párom is megbizható férfi.Apukája beteg,rohamosan romlik sok fájdalma van.Tavaly ideköltöztem a két gyermekemmel hogy gondozhassam amputált apukáját.Kb egy hete megint rosszabodott állapota.Párom kedves,bujik,mindig megsimogat ritkán van összezördülês közöttünk.Probálok erős lenni,biztatni őt de én se vagyok jol,szédelgek,feszült vagyok.Egy hete kevesebbet jön,mintha menekülne itthonrol.Remélem a kapcsolatunk kibirja ezt az időszakot,ne aggodjak?Beszélni nehezen tud erről ês csak remélem apja miatt ilyen távolságtartó.Kérem akinek van hasonló esete az is írjon .Köszönöm.

Szivesen fogadok tanácsokat,hogy ilyen esetben mi vált be.



2015. jún. 1. 08:20
 1/2 anonim ***** válasza:
0%
Mondjuk én nem a párom miatt aggódnék elsősorban.Hanem a gyerekekért.Biztos jó lesz nekik,hogy egész nyári szünetben egy beteg embert kell nézniük?Meg úgy egyáltalán.Én külön költöznék,fizetnék ápolót,és nem azért mert leszarom a beteg édesapámat,hanem azért mert saját életem van.Meg kell beszélni a pároddal,de már érződik hogy valami nincs rendben,ha kerül.
2015. jún. 1. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
A három kulcsszó amit megadtál tökéletes, mert pont erre a háromra van szükségetek, ezek a legfontosabbak most.
2015. jún. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!