Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők ti hogyan reagálnátok ezt le?

Nők ti hogyan reagálnátok ezt le?

Figyelt kérdés

A munkatársammal elég jóban vagyunk sokat viccelődünk, chaten szoktunk néha beszélni ha éppen írok neki. Azért bevallom nem közömbös számomra de párkapcsolatban van nagyon nem is kavarnek be, de ha felém nyitna nem utasítanám el.

Minap is írtam neki egy közös iszogatás kapcsán.

Majd válaszként jött a párjátol levél, hogy jó lenne ha nem írnék neki hanem magammal foglalkozzak.

Hirtelen nem is tudok erre mit reagálni, ti mit írnátok vissza?


2015. márc. 20. 21:14
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
93%

Megírnám hogy elnézést, értem, tudomásul veszem és elfogadom vagy beszéljük meg hármasban az esetleges félreértést...

és tényleg ne kavarj be nekik :/

2015. márc. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
93%
Helyre lettél rakva :D Ne írj semmit,az a tiszta.
2015. márc. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
79%

Semmit nem érnék.


Nem a te dolgod a kettőjük problémáját megoldani, abba beleavatkozni.

2015. márc. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
92%
Mondjuk ne flörtölgessél más párjával. -.-"
2015. márc. 20. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
15%
A párja enyhén túlérzékeny, amúgy meg semmit nem kell reagálni, legfeljebb annyit, hogy nem neki írtál, hanem a munkatársaddal szeretnéd megbeszélni ezt a programot.
2015. márc. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 A kérdező kommentje:

Nyíltan nem flörtöltem vele. De biztos veled is volt már olyan hogy valaki vonz.

Csak kicsit megrökönyödtem azon, hogy miért ő válaszolt, megmutatta neki amiket eddig beszéltünk.

2015. márc. 20. 21:23
 7/47 anonim ***** válasza:
89%

Miért kellett volna titkolóznia előtte? Biztos nem érsz neki annyit hogy dugi kapcsolatba kezdjen veled és tönkretegye a kapcsolatát miattad.

Nem is értem az ilyen embereket.

2015. márc. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
18%
Átgondolnám a kapcsolatomat, ha a párom kémkedne utánam, tiltaná, hogy fiúbarátaim legyenek, és olyan érett lenne, hogy rögtön gorombáskodna egy idegennel.
2015. márc. 20. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 A kérdező kommentje:

Én vagyok aki a férfinak írt.

És a férfi párja írt nekem.

2015. márc. 20. 21:28
 10/47 anonim ***** válasza:
87%
nyilván te többet akarsz, mint ő. HA akarna valamit, nem mutatná meg a párjának...
2015. márc. 20. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!