Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lépjek én vagy várjam meg,...

Lépjek én vagy várjam meg, amíg magában letisztázza a dolgokat?

Figyelt kérdés
Röviden: van egy srác, akinek barátnője van, de már párszor egymásba gabalyodtunk. Elmondása szerint kedvel engem nagyon, de egy elég töketlen típus és nem mer kilépni a szar kapcsolatából a bizonytalanért. Ráadásul a barátnője szereti és nem akar vele szakítani, ha a nő is akarná, már szakítottak volna. Megbeszéltük,h mi többet nem találkozunk, mert így nincs értelme. Nem tudom, keressem mégis, írjak neki, mivel ilyen töketlen, hátha az kéne neki, hogy én nyomuljak jobban és akkor majd lép? Vagy várjak, hátha tényleg meghal az ellaposodott kapcsolata és ha tényleg fontos lettem neki, majd keres ő?
2010. febr. 27. 14:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgess el vele,kérdezd meg tőle,hogy mit érez a barátnője iránt.Ha szereti,csak éppen átmeneti problémáik vannak,akkor szerintem ne fúrd meg a kapcsolatot.De mit értessz az alatt,hogy szar a kapcsolatuk?És hány évesek vagytok?(nem piszkálódásként kérdezem,csak kiváncsi vagyok,mert nem mindegy a helyzet szempontjából)
2010. febr. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%
Ne lépj sehova, maximum el a srác közeléből. Nem kellesz neki komolyan, mivel akkor már otthagyta volna a barátnőjét. Rém rossz duma, hogy "nem mer" kilépni. Nem is akar.
2010. febr. 27. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek a másodikkal.

Ha meg nem lenne igazam: most nem mer kilépni a jelenlegi kapcsolatából, aztán mit nem fog merni, ha te leszel a párja?

Én anno csúnyán megjártam egy ilyen betoji alakkal. Visszakönyörögte magát, és mivel szerettem kapott még egy esélyt. Aztán félt elmondani, hogy miért szakít velem, így kitalált mást. Hát...elárulom 1000x jobban fájt, mindha azt mondja, hogy az a helyzet, hogy már xy-t szeretem, vagy tudom is én.

Szóval a te dolgod, de én akár szeret, akár csak mondja, de lépnék, méghozzá jó messzire a srác közeléből.

2010. febr. 27. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat.

első válaszoló:

ő 28 én 22.


beszélgettem már vele, sokat beszéltünk erről. azt mondja a szex nem olyan jó a barátnőjével már. és "lehet nem szereti már"...velem meg nagyon egy hullámhosszn van és érettebb vagyok a koromnál és nagyon jól érzi magát velem, kedvel ,de fél, mi van, ha a mi kapcsolatunk is ellapodosna idővel, és 28 évesen akkor már inkább a mostani nőjével kéne helyrehozni.


és hogy olyan típus, aki mindennek megadja az utolsó esélyt, ezért még pár hónapig szeretne próbálkozni a barátnőjével, bár már a szíve mélyén tudja, hogy nem fog működni. csak azt meg nem várhatja el tőlem, hogy én addig várjak rá, pedig az lenne a legjobb....és ha a nővel tényleg nem megy,akkor jövök én.

2010. febr. 27. 15:10
 5/15 A kérdező kommentje:
igen tudom ,neked is igazad van harmadik válaszoló, hogy mégha lépne is, később lehet problémáim lennének egy töketlen férfival....de az a helyzet, hogy sajna szeretem...vagy legalábbis bele vagyok zúgva rendesen.
2010. febr. 27. 15:12
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a gerinctelen pasiknak ez a legtipikusabb dumája: vele már nem jó a szex, de valami mégis odaláncolja. És így egyszerre tarthat két/három, négy/ vasat a tűzben. Van, akivel a nyilvánosság előtt mutatkozik, van akivel/akikkel titokban kavar. Ez az izgalom kell nekik. Szerintem nem töketlen, hanem alamuszi. Gondolod, hogy egy gerinces pasi nem azt monaná, hogy kérek tőled X időt, lezárom a kapcsolatomat, s akkor szabadok leszünk? Az duma, hogy fél lépni. Mert ha fél, akkor még érez a másik iránt /is/.
2010. febr. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
és kéne nekem tennem valamit, hogy irántam érezzen többet és lépjen?
2010. febr. 27. 15:29
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!3. ismét:

"és ha a nővel tényleg nem megy,akkor jövök én." Bocs, de nekem erről az jutott eszembe, hogy : hó ló nincs, a szamár is jó!

Meg tudom, hogy elvileg az sok kapcsolat megrontója, ha nem jó a szex, de mi lesz, ha egy idő után veled sem fogja élvezni? Fél majd bevallani, és ámít majd, mint most a jelenlegit, hogy hátha. Ha már nem tudja vele élvezni, nem tud vele ellazulni, akkor ez késöbb sem fog menni. De ez csak az én -szerencsére tapasztalat nélküli- véleményem. <Mert annak a nyuszi srácnak nem adtam oda magam, nem is akarta szerencsére. A férjemmel pedig minden a legnagyobb rendben :)>

2010. febr. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

3.

Ne tégy semmit, ha valóban te kellesz neki, akkor lépjen ő, bizonyítson!

Bár nem akarlak elkeseríteni, de szerintem nem fog kilépni a jelenlegi kapcsolatából.

2010. febr. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyet értek az előzőekkel. Ez eléggé elrettentő, hogy ilyeneket mond és te még meg akarod szerezni. Először is: próbálja helyre tenni a kapcsolatát, de közben úgy hogy megcsalja a bnőjét veled. Ha te lennél a bnője veled is ugyanezt tenné, biztos megcsalna. Elég gerinctelennek tűnik, én sem hiszem hogy tényleg akarna téged.

"és ha a nővel tényleg nem megy,akkor jövök én." 15.36al egyet értek, teljesen ha 'ló nincs a szamár is jó' eset.

Tudom a szerelem vak, de ő eléggé úzernek tűnik, szerintem ne lépj, hanem keress egy jobb partit aki nem töketlen és gerinctelen.

2010. febr. 27. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!