Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most csakis férfiak válaszát...

Most csakis férfiak válaszát kérném, egy igen érdekes kérdésben! Hogy is van ez?

Figyelt kérdés

Oké,tudom,nőt megütni nem illik.De az azért már röhej,hogy a nők azt nem képesek felfogni,hogy ha 20 percen át idegesítenek,vesznek 9000 ruhát amiből nem vesznek fel csak 1-et,akarnak minden szirsza.rt.

Namármost,meséljek el egy példát:F=Férfi,N=Nő;F hulla fáradtan hazajön a munkából,eszik,leül egy picit tévézni kikapcsolódás képpen.A N jön,hogy ő mostmár megint TV-zik,ahelyett hogy X,ahelyett hogy Y stb...Ez megy 10 percen keresztül,végül a N rosszabb esetben kihúzza a TV-t,vagy valami,a F pedig ad egy gyengébb pofont a nőnek.Aztán a nő elkezd papolni,hogy hogy képzelte ezt,hogy mit vétett ő szegény ártatlan pára,és hogy stb...stb...

Rengeteg pofon esetében a férfiak a hibásak,viszont amikor dögfáradtan érsz haza,és a nő elkezd téged mindenféle dologgal ba.sztatni,és semmi szép szóra sem hallgat,utána neki áll feljebb?CSAK FÉRFIAK VÁLASZÁT KÉREM!


2010. febr. 27. 16:52
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezném, hogy mennyit dolgozik a feleséged, mert azt a következtetést vonom le, hogy kevesebbet, mint te és nem tudja értékelni, ha hazajössz a munkából milyen jó egy kicsit ellazulni. A másik biztosan több törődést igényelne, javítsatok a szexuális életeteken, meglátod nem fog problémázni! Egyébként próbálj önkontrollal nyugodt maradni, mert a pofon nem vezet semmi jóhoz és a pihis problémádon sem segít.
2010. febr. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 mimcsii ***** válasza:
100%

ÉN akkor is azt vallom, hogy nőt megütni szégyen.

Ilyenkor ha nem hallgat a szép szóra, hagyd ott. Járj egy kört a ház körül.

Ha sokszor ezt megcsinálod, belátja, hogy nem lesz értelme hisztizni.


39/F

2010. febr. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
71%
úgy látom rossz napod van :D
2010. febr. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
75%
A nő nem dolgozik? vezeti rendesen a háztartást? vannak nők akiknek kell pár pofon, de ha ő munka után főz mos takarít gyereket nevel, akkor kijár neki egy kis odafigyelés. de ha otthon ül és nem csinál semmit, akkor kicsit kell neveleni, bár nem feltétlen pofonnal
2010. febr. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
82%
az erőszak sosem megoldás. a pofon az erőszakos cselekedet. ha nem tudod kontrollálni a dühödet akkor baj van. inkább üss a falba. de mindenki azt szagolja amit szakít.
2010. febr. 27. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
91%

Csatlakozom az elsőhöz. Elég lett volna felemelni a hangod, és szépen elordítani neki, hogy egész nap melóztál, és legalább egy órát hagyjon tévézni, aztán bezsélhettek a dologról. Vagy bármi. De én azt szoktam mondani: dühösnek lenni van jogod, hülye erőszakos állatnak lenni nincs.

Nem szabad megütni. Akkor sem, ha meg tudnád ütni. Biztosan megvolt az oka annak is, hogy ő olyan volt, amilyen. Csalódott, szomorú, dühös. Ezért elég lett volna verbálisan jobb belátásra bírni.

2010. febr. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

oké,ütni tényleg nem kell.De én azért megértem a kérdezőt,mert igenis hadd üljön már le nyugodtan egy kicsit a meló után.Ha meg az orditozás nem segít,szét kell menni.

az ember vagy megért valamit,vagy nem.

2010. febr. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Mikor leültem,azokat mondogatta,hogy 'mi az hogy hazajössz és egyből leülsz tvzni,lusta dög!'

Ezután mondtam neki,hogy 'hadd pihenjek már egy kicsit,egész nap dolgoztam!'

Erre ő fogta magát,kihúzta a TV-t.Erre reagáltam így.Tudom,nem kellett volna,de nagyon hamar felidegesített ezzel.

Gyerek nincs,takarítani sem nagyon kell,ketten nem csinálunk valami rettenetes nagy piszkot.

2010. febr. 27. 17:38
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Akárhogy is, nőt nem ütök meg. Mire megoldás? Miért tenném? Az, hogy az agressziómat valahogy ki kell élnem, nem elég indok.

Egy kultúrált társadalomban ezernyi más megoldás van. Ha mindig verekednék, amikor ideges vagyok, nem írhatnék most ide.

2010. febr. 27. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Sajnos régen én is "pofozkodtam" de utána mindig megbántam, mert jó kapcsolatban élek és szeretjük egymást nagyon. Azóta megtanultam, hogy jobb megbeszélni. Ha nem lehet vele megbeszélni a dolgokat akkor elhagynám, mert nekem nem kell egy olyan szar kapcsolat. De ha ő is dolgozik, akkor igenis kell neked is segítened. Persze megbeszélhetitek, hogy pihensz fél órát, utána meg te is segítesz. Ha ezt nem tudjátok egymással megbeszélni, akkor nincs értelme együtt élnetek, csak tönkre teszitek egymás életét.
2010. febr. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!