Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vagyok szomorú, és...

Miért vagyok szomorú, és sírok majdnem minden este? Van rá megoldás? Ha igen mi?

Figyelt kérdés
Én ezt nem értem..Napközben semmi bajom,tök jól elvagyok,találkozom a barátaimmal, egyetemre járok,intézem a dolgaim,rengeteg programot csinálunk..de az este és éjszaka halál..nagyon magányos leszek,egyedül vagyok és rengetegszer sírva alszom el..
2010. febr. 27. 18:54
 1/8 anonim válasza:
100%
jaj istenem de aranyos vagy :D de sajnos nem tudom mitől van nem stresszelsz valamin ?
2010. febr. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Valami hiányzik az Életedből.Talán a párkapcsolat,talán a bulizás,ezt Neked kell érezned.Lehet,hogy besokalltál a nyüzsgéstől,depresszióba estél,vagy mélyen bánt valami,ami még nem került a felszínre eddig?Nézz mélyen magadba,és gondolkodj ezen!
2010. febr. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%

én totál ilyen vagyok, csak én egész nap sirok :S

és részemről a stressz, idegesség miatt éss , hogy semmi jó nincs az életemben jelenleg

2010. febr. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Én is minden este sírok, hónapok óta, egy este sem kivétel. Pedig nagyon boldog vagyok. Van egy barátom akit mindennél jobban szeretke, a családommal jól kijövök, a suli jól megy...És mégis...Fogalmam sincs miért. Lefekszem az ágyamba, lekapcsolom a villanyt...és csak zokogok:S:(
2010. febr. 27. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

köszönöm az eddigi válaszokat!:)

igazából stresszelni nem igazán stresszelek semmin(elvégre nincs vizsgaidőszak), hogy az életemből hiányozna-e valami,hát nem is tudom talán a párkapcsolat lehet,de egyébként napközben a barátaim társaságában nagyon jól érzem magam,mondjuk ha lenne barátom lehet nem kellene egyedül aludnom,és nem lennék magányis este sem,a családommal a kapcsolatom nem igazán jó,de sosem volt az,vagyis anyukámmal jóban voltam nagyon,de ő meghalt,de napközben nem szoktam feszült lenni vay ideges sokat mosolygok,nem tudok arról, hogy lenne bármiféle félelmem, amit elfojtanék..

egyébként most még semmi bajom,épp olvasok,csinálok egy prezentációt hétfőre,na de majd 9 után..de nem várom..

köszönöm mégegyszer,és várom a további válaszokat!

2010. febr. 27. 19:07
 6/8 anonim ***** válasza:
xanax
2010. febr. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
...helyett: hagyd mindennek, hogy legyen. Legalább este, amikor semmire se készülsz (aludni se ugye, mert az is akkor jön, amikor hagyják), egyszerűen engedd, hogy a Rend vegyen körül. Ha rumli van, akkor is megállnak a helyükön a tárgyak, rend az is: a saját rendje. Minden úgy történik, ahogy kellett, az események az előzőekből következnek. Amire nincs semmilyen behatásod, azzal dolgod sincs, amire pedig van, az elsősorban gyönyörködtet az engedékenységével. Ami csak úgy eléd kerül, az se csak úgy kerül eléd, de ennél semmi több, semmi misztikum ám. Ami csak körülvesz, és amit csak megtapasztalhatsz, egytől egyig csoda: ilyenek a valódi hétköznapok. Persze álcájuk alatt mindig is ilyenek voltak. Egyedül annyi különböztette meg a szemedben őket a tömény csodától, hogy a megszokotthoz ragaszkodtál bennük. Ha a csodához ragaszkodsz, ami tényleg meg is mutatkozik mindenben, amikor nem sietsz tovább állandóan, akkor észreveszed, hogy mindig is ott volt. Gyerekként még volt szemed hozzá. Most is van, csak a zongorádon a kedves klampírozás helyett komplett műveket kell játszanod, senki se tudja, miért, és senki se tudja, kell-e. A csodás hétköznapiság, a hétköznap dugig csodákkal, minden részecskéje egy-egy nevetés, minden megnyilvánulása egy-egy gyerekvers. Ha bedőlsz a káprázatnak, van miért sírnod, de elég egyszer merned megállni, és átlátni a teljes képet. Ahogy akkor, egy-kétéves fejjel. Akkor ismét visszatérsz a természetes formulához: ha az esés fáj, vagy a pocak, akkor van helye sírásnak. Máskor mindig csak a nyitott szem. Üdv közöttünk :)
2010. febr. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 fghgirl101 válasza:
Velem is ez van de nem tudom miért és van olyan ember a válaszok között aki nem tapasztalt ilyet annak nem kivánnám soha mert nagyon rossz érzés..
2019. júl. 7. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!