Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most komolyan a mi dolgunk...

Most komolyan a mi dolgunk lenne megoldani a jövő hetet? Miért én szívjak anyósom miatt?

Figyelt kérdés

A férjemnek van egy 9 éves gyereke. Anyósom elvállalta, hogy a jövő héten nála lesz mert már nincs iskola. De apósom elesett, eltört a combja. Úgy tervezték, hogy mennek mindenfelé a gyerekkel, ez így most nem megoldható, majd augusztusban lesz náluk.

Viszont hogy a gyerek ne üljön 1 hétig a forró panelban, a férjem felajánlotta (nyilván anyósom javaslatára) hogy legyen nálunk a gyerek a kertes házban, van trambulin meg medence, jó lesz nek.


Nyáron itt lesz 2+1 hetet, az szerintem bőven elég. Miért nekem kell ezt is megoldani? Miért nem az anyjánál lesz?


2015. jún. 10. 11:36
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:

Persze, simán előfordulhat..... kb SENKIT nem ismerek, akinél ilyen lenne.

Ha anyuka megy külföldre, megy a gyerek is.

Ha betegsége van/meghal, az nyilván más helyzet. De ez nagyon nem ugyanaz.


Ennyi idősen otthon is maradhatna egyedül.

2015. jún. 10. 12:10
 12/29 anonim ***** válasza:
98%
Hát, ha szerinted egy 9 éves mardhatna otthon egyedül, akkor egyenlőre ne gondolkozz gyerekvallalason.
2015. jún. 10. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:

Kicsit későn szólsz, de kösz, egyenlőre tényleg nem tervezzük a következő gyereket :-)


Attól hogy nekem nincs ennyi idős, baráti körben van. Otthon hagyják.


Mellesleg a jövő héten mikor be kell mennem az irodába tárgyalásra, akkor nálunk is itthon lesz hagyva 2-3 órára.

2015. jún. 10. 12:18
 14/29 anonim ***** válasza:
96%
#1es vagyok: ha ennyire nem szereted és nem tudod elfogadni, miért kezdtél olyan férfival, akinek már van gyereke?
2015. jún. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
86%
Elég szomorú, hogy 9 éves gyereket otthon hagynak, akárki is tegye. A hozzáállásod is az, és a sok szétesett, toldozott-foldozott család is. És szomorú lehet a gyerek, akinek szétmentek a szülei, és az apja új felesége ilyen szeretettel várja, és azért is, mert nem tud menni a nagyszülőkhöz.
2015. jún. 10. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
57%

"Nem fogják fel sokan,hogy a férjnek is a gyerek az első,nem a második asszony.Ezt vállaltad,mikor hozzámentél"


EZ így van, csak megint átsiklottatok afelett, hogy ha a kérdező nem otthonról dolgozna, akkor náluk is egyedül lenne egész nap a gyerek. Gyakorlatilag a kérdező nyakába lett sózva a kissrác.


Ettől függetlenül 1 hetet talán ki lehet bírni, mégiscsak a férjed, egymásra számíthattok.

2015. jún. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
34%
Eleg kar, hogy egy magadfajta gyereket szult... Borzaszto.
2015. jún. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:

Nem utálom a gyereket. Ha a saját gyerekeim miatt kell "újraterveznem", akkor is bosszankodok. De akkor egyértelmű, hogy nekem kell megoldanom.


Most viszont úgy érzem, hogy igenis az anyának lenne kötelessége megoldást találnia, nem megvonni a vállát hogy "majd lesz valahogy".

2015. jún. 10. 13:14
 19/29 anonim ***** válasza:
68%

Ebben mondjuk igazad van, hogy így te oldod meg a helyzetet, pedig nem is a te gyereked.

viszont egy hét nem sok, és akár jól is eltöltheted, ha van benned egy kis szeretet a gyerek iránt.

A saját gyerekedet is kell valahova tenned, hát így egy gyerekkel több van a nyakadon.

Mondjuk valóban, ha családos emberrel kezdtél, hát ezt tudnod kellett felnőtt létedre, hogy benne lesz a pakliban.

Tehát nyilván magadnak köszönheted.

2015. jún. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
A mi gyerekeink ovisok, ott még nincs leállás.
2015. jún. 10. 13:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!