Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most komolyan a mi dolgunk...

Most komolyan a mi dolgunk lenne megoldani a jövő hetet? Miért én szívjak anyósom miatt?

Figyelt kérdés

A férjemnek van egy 9 éves gyereke. Anyósom elvállalta, hogy a jövő héten nála lesz mert már nincs iskola. De apósom elesett, eltört a combja. Úgy tervezték, hogy mennek mindenfelé a gyerekkel, ez így most nem megoldható, majd augusztusban lesz náluk.

Viszont hogy a gyerek ne üljön 1 hétig a forró panelban, a férjem felajánlotta (nyilván anyósom javaslatára) hogy legyen nálunk a gyerek a kertes házban, van trambulin meg medence, jó lesz nek.


Nyáron itt lesz 2+1 hetet, az szerintem bőven elég. Miért nekem kell ezt is megoldani? Miért nem az anyjánál lesz?


2015. jún. 10. 11:36
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
88%
Inkább örülj, hogy így a szívén viseli a férjed az előző házasságából született gyermeke sorsát. Majd mikor téged is otthagy a francba a nyavalygásod miatt, legalább a gyereketek sorsával foglalkozik...
2015. jún. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
21%
Találj ki valamit,mondd meg a férjednek hogy nem érsz rá a gyerekét pesztrálni.
2015. jún. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
96%

B+, miért kell olyan párt válassz akkor, ha nem birod elviselni az előző kapcsolatából/házasságából származó gyereket?!!

Jaj, nagyon fel tudnak húzni a hozzád hasonlók kérdező...

2015. jún. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
67%

Ki mit szakít, olyat szagol. Te gyerekes kandúrt szakítottál, most szagolhatod.

Büdös, mi?

2015. jún. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ne úgy fogd fel, hogy az anyja helyett te ügyelsz rá, hanem úgy, hogy a férjednek segítesz. Ha jó a kapcsolatotok, akkor ennyi simán belefér.
2015. jún. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
91%

És ha a gyerek anyja törte volna el a combját és az egész nyarat férjednek kellene megoldani?

Lehet, hogy nem a te gyereked, de amikor hozzámentél a férjedhez, akkor azt is vállaltad, hogy a fennálló problémákat közösen oldjátok meg. Én szívesen segítenék a férjemnek. Ha szerinted otthon hagyható annyira jól elvan egyedül, akkor észre se fogod venni. Miben zavar?

2015. jún. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
6%
Nem a te dolgod! Az apja vállalta a felügyeletet! Így könnyű. Ott vagy és a nyakadra lökik. Tudom miről beszélek.
2015. jún. 15. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim válasza:
100%

Ki mit szakít, olyat szagol. Te gyerekes kandúrt szakítottál, most szagolhatod.

Büdös, mi?

2015. jún. 16. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Apósod biztos direkt törte el a combját, hogy veled kiszúrjon.
2015. jún. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!