Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek működhet ez a...

Szerintetek működhet ez a kapcsolat hosszútávon, a korkülönbség ellenére?

Figyelt kérdés

Előre leszögezném, hogy nem óhajtok sem beleavatkozni más dolgába, sem egymás ellen hangolni, vagy szétszedni egy párt. Tényleg csak puszta kíváncsiságról van szó.

Van egy húgom, 25 éves, mindig vidám, bolondos csaj, de ha úgy kívánja a helyzet, tud nagyon komoly is lenni. Értelmes, jól el lehet vele beszélgetni mindenféléről,talán épp ezért kedvelik őt olyan nagyon fiatalabbak, és idősek is egyaránt.

7 hónapja összejött egy nála idősebb, 41 éves férfival, akinek nagyon hasonló a személyisége, mint az övé, viszonylag fiatalos, nekem is az a véleményem, hogy összeillenek.

2 hónap után összeköltöztek. A minap beszélgettünk, és azt mondta családalapításon gondolkodnak (házasság, gyerekek).

Úgy látom dúl a szerelem, tényleg nagyon egymásra vannak hangolódva, és nagyon boldognak tűnnek.

Ám mivel az ismerőseim között nem ismerek olyan párt, ahol ilyen korkülönbség van a két fél között, felmerült bennem a fent feltett kérdés. Érdekel más mit gondol, tapasztalatoknak is nagyon örülnék, ha van itt olyan, aki hasonló korkülönbséggel él/élt a párjával. :)


2015. jún. 10. 19:44
1 2 3 4
 11/31 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

Jó látni, hogy sokaknál működik. :)

(Én mindenkinek zöld kezecskét adtam, aki "negatívkodik" , az nem én voltam.)

2015. jún. 10. 20:24
 12/31 anonim ***** válasza:
34%
Egy kapcsolat sikeressége rengeteg dologtól függ, az életkor csak egy apró szeletke, és messze nem a legfontosabb.
2015. jún. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
33%
ha majd 20 év múlva, mikor ő még csak 45 éves lesz,ereje teljében,a férje 61,nyugdíj előtt,és el tudja fogadni hogy a viszony testvérivé alakul, akkor jól működhet.
2015. jún. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
13%
13-nak: nem feltétlenül impotens egy 61 éves pasi!
2015. jún. 10. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
65%

Persze , hogy működhet, sorolhatnánk a példákat reggelig.

Ami viszont szerintem negatív ilyen helyzetben, az az, hogy lehet, hogy az apa az unokáját nem éli meg.

2015. jún. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
0%
Működhet, de problémásabb lesz egy átlagos kapcsolatnál, több okból is. Ha működik az azt jelenti, hogy a férfi nagyon el van maradva a korától, és ezek az esetek nem is szoktak változni. Amolyan örök gyerekek, sosem ütik meg igazán a 30-as szintet sem. A legtöbb korkülönbséges kapcsolat vagy emiatt megy tönkre (hiszen a női fél egyszercsak elunja, hogy a férje is egy gyerek igazából), vagy később 20-30 év múlva, amikor a fiatalabb fél még fitt, életvidám, az idősebbik viszont már egészségügyi gondokkal és a korából, állapotából adódó lehangoltsággal, lassúsággal küzd - itt ütközik majd ki igazán, hogy mit tud egymással kezdeni egy 55 éves, még akár fiatalos nő (ha belegondolok, édesanyám ennyi idősen pl. még túrázott, sportolt, nagyon aktív volt) egy 71 éves nagypapával, akinek már a lábát sincs kedve kitenni otthonról, szexre talán havonta 2x rá lehet venni és akkor is óvatosan, nehogy becsípje a derekát, és egyre lassul a gondolkodása is.
2015. jún. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
57%

#13, egy 61 éves pasi közelről sem feltétlenül impotens.


EGy 60-as férfi (és persze nő is) élhet akár aktívabb életet is (minden szempontból), mint sok tespedő, kiábrándult, lusta huszonéves.


Ő pl. 70 éves: https://www.youtube.com/watch?v=kaoY6gumdYg


Nem kell vén trottynak nevezni mindenkit, mert elmúlt x éves. De majd megtanulod...

2015. jún. 10. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
25%

Persze 17-es, csak ilyenből 1 van többszázezer ember körül, a maradék meg ilyen 60 évesen:


[link]


És kérlek ne hazudd itt mindenkinek az arcába, hogy nem így néz ki egy átlagos 60 éves.

2015. jún. 10. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
22%
Kerdes h a pasi 41 evesen hh meg egyedul volt? Netan elvalt? 2 gyerekkel?
2015. jún. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
0%
Én nem tudnék így boldog lenni, de hát attól még másnál működhet.
2015. jún. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!