Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Működhet hosszútávon ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Működhet hosszútávon ez a kapcsolat? 22F 38N

Figyelt kérdés
Fél éve vagyunk együtt. Vajon működhet hosszútávon?

2013. márc. 26. 15:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem!
2013. márc. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Feltételezem a fiúhoz van szerencsénk.

Nem hinném,gondolj bele,te 32 leszel ő 48 az elég durva,később majd neked is a fiatalabb csajok jönnek majd be.

2013. márc. 26. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen, én vagyok a fiú. Szerencsére nem maradtak ki a fiatalabb lányok az életemből. Ez előtt csak nálam fiatalabb csajokkal jártam. (16-18) és fiatalabbakkal is, persze velük még akkor, mikor még 18 alatt voltam:)
2013. márc. 26. 15:07
 4/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ez így ebben a felállásban nem fog működni.Még fordítva csak csak.
2013. márc. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Gondolj bele, 30-as éveid elején lesz egy 50 éves nőd! Gyááá heee! :) Nem irigyellek!
2013. márc. 26. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szerintem még max pár hónapotok van...
2013. márc. 26. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én 40 éves vagyok, a férjem 28 éves. És nem az a gond, hogy fiatalabb. Nagyon szeret, és szeret velem lenni. Én is szeretem, és szeretek vele lenni, de én már nem úgy. És a legnagyobb gondom a természetéből fakad, nem a korából. 9 éve vagyunk amúgy együtt. Szerintem működhet, de csak akkor, ha amúgy egy korúan is működhetne. Ha szexuálisan vonzódnak egymástól, és mellé még szeretik is egymást, akkor szerintem nincs gond.
2013. márc. 27. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!