Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Attól még, hogy 15 év a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Attól még, hogy 15 év a korkülönbség a férfi javára, lehet hosszútávon működőképes egy párkapcsolat?

Figyelt kérdés

Én 20 éves vagyok, ő 35. Nagyon jól érezzük magunkat együtt, szeretjük is egymást. Szeretnék vele lenni, csak félek, hogy pár év múlva majd rám jön az "élhetnék"...

Ő lassan (bár nem mondja)nyilván gyereket szeretne. Volt egy felesége, 12 évig voltak együtt.

Lehetőleg ne korombeliek válaszoljanak, akik már 2 hónapja boldogan élnek a sokkal idősebb pasijukkal. Esetleg olyanok, akik hasonlót éltek meg, mondjuk 10-15 év távlatából...



2012. dec. 14. 17:12
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
48%
Közöttünk 14 év volt és 12 évig birtuk együtt. Az utolsó 4-5 év már csak megszokás volt. Más kor, mások a hobbik, zenék, szórakozások stb...
2012. dec. 14. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
45%

#1 vagyok

Neki is volt felesége. Ő se akart gyereket, háááááátttttttttt De nem is ez volt a legnagyobb gond, hanem a végén már alig tudtunk beszélni. Ezért estünk szét és a külön néztek miatt. Nem 3. kavart be.

2012. dec. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
0%
jó a kérdés! nagyon érdekelnek a válaszok,remélem minél többet kapsz Kérdező!
2012. dec. 14. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
51%
Szóval nem javaslom, de pasira válogatja. Mi is azt hittük az elején - főleg ő!
2012. dec. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
24%
Nem értem miért nyugdíjasok között válogatnak a huszonéves lányok
2012. dec. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
80%
miért lenne nyugdíjas egy 35 éves férfi??
2012. dec. 14. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

#1 vagyok

Nyugdíjasok a 30-asok :D Ejj a mindenkit! Nem is tudtam. No a franc fog holnap dolgozni menni. Menjenek a fiatalok. xd

2012. dec. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Azért a "nyugdíjasok" között válogatok én személy szerint, mert nem találom meg a hangot a korombeliekkel. Egy részük (tisztelet a kivételnek) élete abból áll, hogy minél többet lógjon az egyetemről, bulizzon húzza le a szüleiről a századik bőrt is. Nincs is ezzel baj, csak nem tudok vele azonosulni. A másik kategória, akik dolgoznak, huszonévesek, és élni akarnak még. Az idősebb férfiak jobban tudják értékelni a fiatal nőket. A huszonéves fiúk azt hiszik, hogy örökre ennyi idősek maradnak, és mindig annyi csajuk lesz amennyit szeretnének...pedig nem...
2012. dec. 14. 17:28
 9/25 anonim ***** válasza:
51%

Hát igen kérdező! Úgy beszélsz mint én anno 23 évesen. MINTHA CSAK MAGAM HALLANÁM VISSZA! Én is úgy voltam vele, hogy idősebb és komolyabb. Ez igaz is, de sajnos máshogy komolyabb. Ő spec. nem volt olyan csajozós stb...

Visszatekintve a múltba: jobban jártam volna, hogyha várok még vagy 8-10 évet és közbe esélyt adok másnak, minthogy ennyi évet elvesztegettem rá.

Viszont hogy pozitív legyek: megtanultam őrült nagy türelmet kifejleszteni és élettapasztalat, hogy hogy kell együtt élni mással, megosztani a teendőket.


#1 voltam

2012. dec. 14. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
51%

folyt.

Azonban az évek elszálltak felettem és nincs meg a hercegem... vagyis! azt hiszem épp most van a láthatáron.

2012. dec. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!