Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet egy nem tervezett...

Lehet egy nem tervezett gyereket szeretni, akkor ha már a kapcsolat megromlott, és azt a személyt is utálja akitől a gyerek lesz?

Figyelt kérdés
Tehát lehet egy gyereket csak azért szeretni egy szülőnek mert az övé, ha nem várja, nem is örül neki? Mennyi esélye van ilyenkor hogy törődni fog a gyerekkel, ha egy új társat talál akivel örömmel tervezik a közös életet, gyerekeket?
2015. jún. 12. 19:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
16%
A te esetedben fog törődni a gyerekkel. Sőt, minden elmaradt időt be fog pótólni a gyerekkel. Ami a te legnagyobb félelmed.
2015. jún. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
21%

Szóval dőre dolog akadályozni egy ilyet, mert sokszorosan fogod az árat megfizetni. Jobban mint ha hagytad volna normálisan folyni a dolgokat..


1-eske voltam

2015. jún. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
41%

Persze, hogy utálni fogja a gyereket, mert arra emlékezteti majd, akitől van. Ez teljesen normális.

Az, hogy új életet akar kezdeni, csak magának keresi a jót, s jól teszi. Minek kösse magát olyanhoz, akitől már nem akar semmit?

2015. jún. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
28%
igen. azért fogja szeretni a gyereket, mert ő egy önálló kis élet, aki mellesleg a saját vére, aki nem tehet semmiről, és aki rengeteg szeretetet tud adni.
2015. jún. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
67%

Egyáltalán nem biztos, hogy fogja szeretni, nem mindenki Teréz anya. Szóval ilyet mondani pont ugyan olyan baromság, mint hogy biztos nem fogja szeretni. Ki tudhatja ezt előre? Minden ember más. Lehet hogy a gyerek miatt fogsz elesni soha vissza nem térő lehetőségektől, és majd rajta csattan az ostor. Meg lehet az ellenkezője is. Lutri az egész.

Itt egyetlen dolog számít, hogy akarod-e azt a gyereket vagy nem.

2015. jún. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én pont ilyen körülmények közé születtem. Úgymond becsúsztam, a szüleim utálták egymást, de emiatt összeházasodtak. Szerintem sose szeretett egyik se, apám eleve nem képes erre az érzésre, anyám pedig egy tehernek tartott egész életemben. Szóval szép élet, szép gyerekkor, szép család.
2015. jún. 12. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
42%
Ez igy is van, azoknál a gyerekeknél akikkel bepalizták a pasit, de azoknál nincs igy, akiket a saját hülyeségük miatt hagytak el, és szeretik a nőt, és a mai napig képtelenek elfelejteni. Azoknál az van amit az 1-2-es hsz-ban írtam. Akár mennyire is nulláz a kérdező.
2015. jún. 12. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
42%

7-es hozzászólás a 3-asnak szólt.


Kedves kérdező, van az a nagyon ritka kivétel, amikor a kapcsolat nem romlik meg, hanem a faszi csinál egy orbitáris baromságot, amit a másik ember nem néz el.

És tudod kedves kérdező, ha engem kérdezel, akkor elárulok egy titkot: ha az adott pasi nem csinálja azt az orbitális baromságot amit tett, 100% hogy még a mai napig együtt lennének a felek, mert a faszi a mai pillanatig is szereti még a nőt.


Na ezt add össze:D

2015. jún. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
ettől a gyereknek még ugyanolyan ennivaló tapacsai lesznek
2015. jún. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ennivaló tapacsok? Polip lesz? ="D
2015. jún. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!