Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan vagyok kiakadva ebben...

Jogosan vagyok kiakadva ebben a helyzetben? Válás, és gyerek kérdés

Figyelt kérdés

A férjemmel elváltunk egymástól, lassan 7 hónapja. Pont a pici születése előtt. Akkoriban már régóta tartó kapcsolata volt egy nála jóval fiatalabb nővel, aki akár a lánya is lehetne.


A volt férjem a hétvégéket együtt tölti a babával, el is viszi magához péntek este és vasárnap este hozza vissza. Viszont a lány ott lakik a volt férjemmel és a lányka is sokat szokott segíteni a kicsivel kapcsolatban, ami bevallom, hogy aggaszt.


Normális a helyzet, vagy velem van a baj, hogy egy idegen nő van a lassan 7 hós picim közelében?


N


(volt férjem 47 éves, a lány 21)



2015. ápr. 19. 19:47
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
69%

Nem, nagyon nem jogosan vagy kiakadva.

Ekhiszem, hogy bánt, hogy a férjed egy lánya korabeli nővel lépett le, de ezt ne vidd tovább a gyerek felé.

2015. ápr. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
62%
Van aki 21 évesen már kétszeres anyuka. Semmi okod kiakadni
2015. ápr. 19. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
61%

Ne vetítsd ki a saját házasságod megromlását követő "hisztit" a gyerek érdeke ellen. Kárt nem tesz a gyerekben , segít az apának. Idegen nő lesz a bölcsiben is meg az oviban is mellette...ne pörgesd túl magad.

Lényegtelen az életkor, kicsit az jön le a nyomatékosított életkor írogatásból, hogy zavar, hogy fiatal,esetleg szebb, bla bla...szokásos női problémák, de ne teremts feszkós helyzetet egy csecsemő köré ha nem szükségszerű.

2015. ápr. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
51%

Nem kell lánykázni, egy 21 éves nő felnőtt ember.

Én inkább pozitívan fognám fel, hogy amikor az exemnél van a gyerek, a párja is törődik vele.

2015. ápr. 19. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
25%

anyai aggódás mindig érthető, most még a kicsi nem fog emlékezni az apuci aktuális nőjére de ezt meg kell vele beszélni,

bár szerintem a kiscsaj hamar tovább fog állni előbb utóbb unni fogja a buli helyet az állandó hétvégi babázást, v az apuci fogja megunni a lányt és tovább áll nem lesz ez tartós

2015. ápr. 19. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
71%
Attól, hogy valaki 21 éves nem feltétlen bulis, piás stb. Sok fajta ember létezik én életemben még csak diszkóban sem jártam...pedig csak 25 vagyok, házas, első gyerek projekten...szóval inkább örülni kellene, hogy nem egy hisztis irigy liba van a gyerek mellett aki lefoglalja az apát és elveszi a gyerektől az időt.
2015. ápr. 19. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
42%

3 éves kor alatt a többszöri, de viszonylag rövid kapcsolattartást tartják ideálisnak a különélő szülő és a gyerek között, a kéthetente egész hétvégét nem. A bíróság állapította így meg a láthatást?


Az, hogy az exed új párja ott van a picid közelében, megértem, hogy fáj, de sajnos, ezen túl kellene lépned, a gyerek érdekében. Ők már egy pár, a gyerek az exedé is, ne zavard meg a kicsit (és később a nagyobbacskát se) azzal, hogy a te negatív érzéseidet átadod neki. Piszok nehéz helyzet, de szívből kívánom, hogy te is találj új párt, és idővel képes légy túllépni a fájdalmon.

2015. ápr. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
16%

kövezzenek meg, lelhet pontozni de az én szememben nem normális dolog ez akkora kor különbség, kifogja ezt a kis csöppséget felnevelni? mire a gyerek 20 éves lesz az apuka 67 éves lesz, tudom ez a férfiaknak nem számít de ez akkor sem normális élet felfogás

47 éves és 21 éves fiatal nő ne ez már tuti apakomplexusos lehet

2015. ápr. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
42%

Te inkább csak féltékeny vagy....


21 évesen felnőtt... miért ne tudná ellátni a babát, segíteni benne???

Azért nem vmi oriási nehéz dolog egy babát ellátni.

Inkább örülj h így viselkedik vele és így a gyerek az apjával is tölt időt.

2015. ápr. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
37%
és a férjed hány éves? a 23 éves házas nő
2015. ápr. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!