Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? (Kérdésed túl rövid)

Mit tegyek? (Kérdésed túl rövid)

Figyelt kérdés

Az élettársam elvitte a közös gyermekünket, miközben én fürödtem. Egy levélben annyit írt, hogy leléptem szia. Azóta egyszer sikerült elérnem telefonon, aztmondta akkor láthatom a gyermekemet, ha fizetek neki.

Mit tegyek? Gyámügy? Rendőrség? Nincs rá sok esély, hogy nálam helyezzék el ugye?


F



2015. jún. 15. 06:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%

Amennyiben a gyerek állandó lakóhelye a tizeddel azonos, rendőrségi feljelentést teszel és a gyereket vissza viszik hozzád. Egyúttal a birosagra beadsz egy sürgős, soron kívüli ideiglenes elhelyezési kérelmet.

Hány éves a GYEREK?

2015. jún. 15. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Tizeddel - tieddel akart lenni
2015. jún. 15. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 acelsziv ***** válasza:
81%
Gyámügy ÉS rendőrség. mégpedig emberrablásért. El sem vihette volna, ha oda van a gyerek bejelentve. És gyámügy kiskorú veszélyeztetése miatt. Mindeközben indítsd meg a gyerekelhelyezési pert. Ilyen előzményekkel jó esélyed van megkapni.
2015. jún. 15. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
79%
Ez nem ilyen egyszerű.Mennyi idős a gyerek?Bíróságra kell menni,mert ez nem így működik,hogy akkor láthatod,ha fizetsz.Gyerekelhelyezési pernél számít,hogy mennyi idős,ki tudja eltartani,milyenek a szülők aktuális életkörülményei.Aki veszít,annak megítélik a gyerektartást.
2015. jún. 15. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Kicsit bővebben!
2015. jún. 15. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
39%

*Az élettársam elvitte a közös gyermekünket, miközben én fürödtem.


Kamu. Ennyi idő alatt még össze sem lehet szedni cuccot egy kisgyerekkel.

2015. jún. 15. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
23%
Utolsonak: miert lenne kamu?? Nem mindenki 5 perc alatt zuhanyzik, sot , lehet, hogy furdott , nem pedig zuhanyzott. Vagy lehet, hogy nem az osszes cuccat pakolta ossze.. valoszinu,ilyennek akar viccelni.. akkor irj, ha segiteni akarsz.
2015. jún. 15. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
74%
Ezen hogy tudnánk segíteni? Semmit nem tudunk sem a kérdezőről, sem a helyzetről! Azt sem tudjuk,hogy nő vagy férfi-e a kérdező! Pont ugyanez volt valamelyik nap a tv-ben, hogy (valahol külföldön, anyuka magyar, apuka külföldi) anyuka éppen tusolt apuka addig elvitte a gyereket. Tehát én is erősen gyanítom, hogy kamu!
2015. jún. 15. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Amennyiben kozos a felugyeleti jog, akkor semmit nem tudsz tenni.

Gyerekelhelyezesi pert kell inditani a kizarolagos felufyeleti jogert.

2015. jún. 15. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
32%

7 Valószínűleg a büdös életbe nem volt még gyereked, ezért irsz ilyen ostobaságot.

Ment a minusz neked és ha megkérhetnélek, akadj le rólam, és keress mást akivel tudsz szórakozni.

2015. jún. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!