Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet, hogy a párom már nem...

Lehet, hogy a párom már nem akar több gyereket?

Figyelt kérdés

3 éve vagyok együtt a barátommal, neki már van egy kamasz lánya, az előző házasságából. Köztünk 15 év van (ő 39, én 24), ami igazából nem lenne gond, mert jól elvagyunk. Már párszor rákérdeztem, hogy mik a tervei a gyerek témával kapcsolatban, de mindig csak kitérő választ adott: hol van az még?/amíg nem lesz saját lakásunk, addig nem kéne../egy gyerek minden nőnek kell.. Szóval ezeket a válaszokat adta. Gondoltam, idő kell neki, az őt ért csalódások után, így belenyugodtam a válaszába. Viszont úgy néz ki, hogy még idén be tudunk költözni végre a saját lakásunkba, amiben két szoba van. Hideg zuhanyként ért, mikor kijelentette: felesleges két szoba, az egyiket át kéne alakítani nappalivá... Ezek után mit higgyek? Jól gondolom, hogy ő nem akar több gyereket? Csak nem meri bevallani az igazat?! Egyszerűen nem lehet a jövőbeli tervekről beszélni, mert szinte azonnal tereli a témát. Én pedig mindenképpen szeretnék gyereket.

Előre is köszönöm a válaszokat!


2015. jún. 20. 10:22
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
18%
2 szobába gyereket...... hát te sem vagy normális.
2015. jún. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
15%
Minek a gyerek? Nem tudtok élni egymás mellett boldogan?
2015. jún. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
80%

A 2 szoba úgy van értve, hohy összesen annyi van. Azaz 1 a kérdező és párja hálószobája, így marad még 1 db, amit a férfi nappalivá szeretne átalakítani, így viszont nem marad "szabad" szoba a leendő gyereknek.

Egyébként én megállnék előtte és nem lennék hajlandó addig témát váltani, míg ki nem bök egy egyszerű igen/nem választ arra a kérdésre, hogy akar gyereket tőlem a későbbiekben?

2015. jún. 20. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 A kérdező kommentje:
Aki kritizálni akar, annak el lehet húzni! Köszi!
2015. jún. 20. 11:26
 15/30 anonim ***** válasza:
62%

Egyértelműsítsd vele, mert mi itt vakon tapogatódzunk: gyereket szeretnék tőled.Pont.

A szoba átalakítást meg nem értem: a kamasz lánya sohase alszik nálatok? Egy kétszobás lakásnál nincs nappali meg éjjeli, meg dolgozó. Egyik, ahol minden zajlik, vagyis élünk benne, másik a gyereké - vendégé -nagylányé.

2015. jún. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
MÉG nem költöztünk be, most a párom apukájánál lakunk. A lánya itt szokott aludni. DE KÜLÖN SZERETNÉNK KÖLTÖZNI! 2 szobás lakásba! Pedig felmerült benne, hogy akkor nem tud nálunk ott aludni, de még így sem mond le erről a nappaliról.
2015. jún. 20. 11:43
 17/30 anonim ***** válasza:
77%
Egy kérdés, hol fog aludni a már meglévő gyerek, ha az apjánál van? Még inkább a nappaliban tudom elképzelni, mint a gyerekszobában. Lehet, hogy ez a probléma.
2015. jún. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
81%

de sok bunko ember van itt mar megint.

igazad van ,ez a nappalis dolog valoban arukodik arrol hogy a kozeljovoben nem tervez ilyesmit ,hogy gyereket vallal.kerdezz ra egyertelmuen.ne eroszakosan ,de kerd meg hogy valaszoljon.ha terel mondd meg neki ,hogy ugy erzed nem egyeznek a celjaitok es ez miatt tonkre fog menni a kapcsolatotok.ezzel nem azt akarom mondani ,hogy zsarold ,csak hogy vegre mindketten tisztan lassatok.

2015. jún. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
79%

Kérdező, már megint egy olyan kérdés, ahol a nőci túl sokat gondol bele a kapcsolatba.

Figyelj, ő már 39 éves, van már gyereke, a háta közepére nem kíván még egyet, elég volt neki 1x végigcsinálni, pláne, hogy most fizethet is utána.

Te 24 éves, friss husi vagy, jól meg lehet prücskölni, de igazából ha gyereket akarsz, az a te bajod. Nem lesz gyerek. Ennyi.

2015. jún. 20. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem az osszekoltozes mar nem a "tul sokat kepzel bele" kategoria. Kerdezo, kerdezz ra, hogy akar-e a kozeljovoben gyereket, igen vagy nem. Ha igen lehet kezdeni tervezni, ha nem, hat lepj le.
2015. jún. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!