Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ezt miért csinálhatta?

Ezt miért csinálhatta?

Figyelt kérdés

15 éves fiú vagyok.Anyámnak februártól van egy barátja,úgy volt,hogy nem költözik senki sehova.De anyám most mégis azt akarja,hogy ide költözzön,és én pedig nem akarom,hogy ide költözzön.Szóval,a lényeg az,hogy ma ballagtam,és anyámnak a barátjától kaptam egy pénztárcát,volt benne 5 Forint meg egy óvszer,azt mondta,hogy csak viccel.(Rózsaszín pénztárcát adott először.) és utána visszavett adott még ey pénztárcát (komolybbat,felnőtesebbet)benne 5 forinttal meg két óvszerrel.Azt mondta erre még szükségem lesz.


Most akkor miért is kell nekem óvszer 15 évesen?

Félek,hogy anyám szexel akar le fizetni,hogy ide költözhessen.(Anyám barátjától kaptam az óvszert én nem mondtam neki,de lehet,hogy anyám tud róla)(Mivel az óvszernek is van szavatossága,ezért gondolom az óvszernek a szavatossága nem áll el évekig.)



2015. jún. 20. 15:26
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem ez ilyen vicces gesztus akart lenni.
2015. jún. 20. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem csak be akart vágódni nálad, elég hülye módon :)
2015. jún. 20. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
96%

Ennek semmi köze a szex-sze megfizetéshez - egyszerüen egy eléggé elterjedt "vicc", ami azt akarja csak jelenteni, hogy már a korod miatt szexelhetsz és akkor jobb, ha van óvszered is - de ez azt semmi esetre sem jeletni, hogy fel is kell használnod!


A hapsi jópofáskodni akart veled, hogy jobb legyen köztetek a viszony.

2015. jún. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
92%

Valószínű, hogy be akart nálad vágódni, mert azt szeretné, ha bírnád. Az, hogy milyen a humora, más kérdés. :D Próbálj meg felé Te is nyitni, ha látja milyen vagy, akkor nem lesz több ilyen kínos szitu.


Hidd el, másnak az apukájával sokkal rosszabb a viszony, és az óvszer témát fel se merné hozni. Elég csak itt olvasgatni kérdéseket, hogy ez kiderüljön. :/

2015. jún. 20. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
58%
Csak viccelt, látszik még hogy gyerek vagy...
2015. jún. 20. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
77%

Kérd meg Anyukád és ezt a pasit, hogy várjanak a dologgal, haggyák meg Neked, hogy ezt el tudd fogadni. Ha van bennük egy kicsi alkalmazkodás akkor megteszik és segítenek abban, hogy felkészülj egy másfajta életre. Mert ennyit kérhetsz, de nem várhatod el Tőlük, hogy a kedvedért addig éljenek külön, mert Te ott laksz.

Az óvszer meg csak poén akart lenni. Régen 1 vagy 2 Ft volt a tarisznyában (akkor még forgalomban volt) és kis só meg pogácsa, ma ez a menő, ez az útravaló. Pogácsa kiment a divatból.

2015. jún. 20. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim válasza:
87%
Csak bevágódni akart fogadd el a csávót próbálj te is jófej lenni vele, amugy az óvszer eláll évekig szóval ne dobd ki :D
2015. jún. 20. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
80%

Szerintem ez aranyos volt tőle, humorosan akart közeledni. Ha te nem szereted az ilyen vicceket mondd el neki, hogy egyszer ok volt, de többet ne csinálja, mert zavarban érzed magad.


Én anyutól kaptam a 18. szülinapomra óvszert és jót nevettünk rajta.

2015. jún. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
Én csak néztem ott,hogy mi a fösz van. :)
2015. jún. 20. 18:58
 10/22 A kérdező kommentje:

Nem éreztem magam zavarban! :D

De mit csináljak addig az óvszerrel?

Mert kb 5-10 év múlva lehet,hogy nem lesz meg.Addigra eltűnik lehet,nincs egy biztos hely ahová tehetném! :(

2015. jún. 20. 19:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!