Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nálatok a családban és az...

Nálatok a családban és az ismerőseitek körében mindenki fürdik minden nap?

Figyelt kérdés
Nálunk igen, egy kivétellel, ő nem igazán fektet nagy hangsúlyt a tisztaságra, de felesleges neki mondani. Viszont néha ledöbbenek, hogy egy-két ismerősöm beszámol arról, hogy ők nem mindennap zuhanyoznak ám, nyáron sem. Csak max. 2 naponta, és ha nincs kedvük, akkor csak mosakodnak, elég az. Én eddig azt hittem, az a normális, hogyha mindennap zuhanyzunk rendesen, erre hallom több helyről is, hogy valaki csak hetente egyszer, meg külföldön is csak szerdán és vasárnap fürdenek...
2015. jún. 28. 13:58
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
27%
Közöd?
2015. jún. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
91%
Van ilyen az én barátaim is mondták h nyáron van amikor 2 naponta fürödnek én soha nem értettem meg hogy ez miért jó mert nekem is természetes hogy minden nap fürdök. Szerintem kár ilyenen gondolkodni mindenki maga tudja hogy neki hogy jó majd ha megérzi a saját szagát akkor biztos változtatni fog.
2015. jún. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
92%
Nálunk is alap a mindennapi fürdés,viszonyt apósoméknál nem,és én ettől tiszta rosszul vagyok,van,hogy ott vagyunk 3-4 napot,és este átöltöznek pizsamára és ennyi :S A legrosszabb,hogy a gyerek meg ezt nyíltan firtatja,hogy ők miért nem fürdenek..kínos helyzet :D
2015. jún. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
28%

Bőrtípus, életmód kérdése is, kell-e. Néha nekem is az az érzésem, túlmosdatjuk-szappanozzuk magunkat, de nekem annyira hozzátartozik már az esti rutinhoz, hogy zuhany, fogmosás, arcápolás, hogy nem nagyon vagyok meg nélküle.


Hetente párszor fürdöm nagy kád vízben, zuhanyzáskor általában főleg a hajlatokat, lábamat mosom alaposabban, a többin kb. elég, ami átfolyik.


Párom családja kevésbé rendszeres, de mivel egyikük sem büdös/koszos soha, ezen nem vagyok hajlandó fennakadni. Semmi közöm hozzá, mit csinálnak a fürdőben és mennyiszer meg hogyan...


Ismerősökkel nem szoktam megvitatni a kérdést, szóval fogalmam sincs. De - mint fentebb írtam - amíg nem lehet észrevenni valakin, hogy fürdött-e vagy sem, addig szerintem voltaképp tök mindegy.

2015. jún. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Első te mi a bánatnak írtál ide? Ha nem akarsz, ne válaszolj, kit érdekel, keress más kérdést, ha nem tetszik.

A többieknek köszönöm a választ!

2015. jún. 28. 14:05
 6/20 anonim ***** válasza:
85%
Igen. Sőt, én pl. reggel és este is. Ami amúgy tényleg nem is feltétlenül egészséges dolog, csak megszoktam, mert imádok forró vízben ázni... :)
2015. jún. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Én azt vettem észre magamon, hogy nem is tudok már olyan jól aludni, ha valamiért nem tudok lezuhanyozni este. Reggel meg idegesen kelek, és alig várom, hogy víz és tusfürdő érjen.
2015. jún. 28. 14:06
 8/20 anonim ***** válasza:
80%

régen minden nap zuhanyoztam fürödtem de a bőröm nem bírta (hiába a különféle tustfürdők szappanok) az orvos javasolta hogy inkább 2 naponta mert az sokkal egészségesebb és azért a legtöbb ember nem büdösödik be egy nap


amúgy mi a különbség a mosakodás és a zuhanyozás között nem értem

2015. jún. 28. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
78%
8: az, hogy ha nem zuhanyzol, csak mosakodsz, nem éri víz, szappan/tusfürdő az egész testedet.
2015. jún. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
90%
Nálunk mindenki fürdik minden nap. A 70 éves öreganyámtól kezdve, a 25 éves húgomig. Ez nálunk alap.
2015. jún. 28. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!