Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy dolgozzam fel, hogy...

Hogy dolgozzam fel, hogy anyám nem köszöntött meg gyereknapon? Milyen, ha egy családban valaki csak kapni akar, de adni nem tud?

Figyelt kérdés
Bezzeg apukán soha nem felejti el.

2015. jún. 1. 08:58
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
96%

engem se köszöntött meg.

nálunk ez nem olyan nagy ünnep, bár tudom, hogy ismerősöknél a szülők ilyenkor elviszik kirándulni vagy a kedvenc kajájukat csinálják ilyenkor a gyereknek.

szóval én nem lepődtem meg, hogy nem köszöntöttek meg.

lehet, hogy csak elfelejtette anyukád?

2015. jún. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
93%
Hány éves vagy?
2015. jún. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
93%
Hány éves vagy? Lehet, hogy úgy gondolja már nagy vagy ahhoz, hogy gyereknapot tartsatok. Szerintem max. 10-12 éves korig szokták tartani. Ezen megsértődni felesleges.
2015. jún. 1. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
20%

de jo neked :( hogy te csak nem kaptal semmit

ha en megtehetnem torolnem az osszes letezo unnepet amin ajandekozni kell

engem nem erdekel ha emiatt eletem vegeig egyedul maradok de karacsonyt meg szilvesztert kizarolag magamnak tartok azon kivul az osszes letezo unneprol nem fogok tudomast venni

nem lesz se szulinapom se nevnap se gyereknap se anyak se apak napja nem lesz valentinnap es meg sorolhatnam

en orulnek a helyedben hogy a szuleim annyival lerendezik hogy nem vesznek rola tudomast

2015. jún. 1. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
66%
suliidôben ne gyakorizz...
2015. jún. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
34%
Én se kaptam semmit, ugyanúgy anyák napjára se adok semmit. Nem az ajándékok a fontosak.
2015. jún. 1. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
93%
Mi soha nem ünnepeltünk gyereknapot (utoljára oviban). Akkor sírjál, ha a szülinapod felejtette el.
2015. jún. 1. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekkoromban semmi ilyesmi nem volt.

Mi tegnap vízibiciklizni voltunk a gyerekekkel és a húgommal, aztán piknikeztünk. Nem gondolom, hogy valami nagy ajándékra van szükség ekkor, inkább valami élmény. Mondjuk mi minden ilyen napot, kivéve karácsony, így töltünk.

2015. jún. 1. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nincs köszöntés (én a szülő vagyok), mindig vannak ingyenes gyereknapi programok, azok közül megyünk el valahova. Ha már ahhoz nagyok lesznek, akkor nem fogjuk tartani.
2015. jún. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is apának jutott eszébe, de aztán jó hangulatban ünnepeltünk és ennyi. Sose csináltunk ilyesmiből ügyet, nem is értem, mit kell ezen feldolgoznod. Legközelebb odamész anyuhoz, hogy héhelló, nem ma van gyereknap? és probléma megoldva...
2015. jún. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!