Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A tesom terhes, anyosa kidobta...

A tesom terhes, anyosa kidobta, most hazakoltozott es anya nekikadta a szobamat. Normalis dolog ez?

Figyelt kérdés
A noveremnek es a ferjenek bedolt a lakashitele, ezert az anyosa hazaba koltoztek, majd nemreg kiderult, hogy terhes, kovetelezo, bunko lett ezert anyosa kirakta, ezert most ide hazakoltoztek a szuleink hazaba. A noverem egy eleg maganak valo ember. Sokat karomkodik, akaratos, sokszor bunko, ezert anyosa nem igazan szerette soha, es mivel engem allandoan bantott, nem bantam, mikor anno elkoltozott. Az o regi szibajabol apa dolgozot csinalt maganak, igy gyakorlatilag nincs ho, aludniuk, mire tenykent kozollte, hogy o ugyan nem fog a kanapen aludni, koltozzek ki a szobambol es kesz, erre anya bologatott, es elkezdtek a berendezni gondolatban a szobat. En meg kozben ott uktem a nappaliban, toluk fel meterre, de mintha levego lennek, ugy beszeltek ezt. Szoltam anyanak, en voltam a dog, aki nem erti meg, hogy o gyereket var. Apat nem erdekli, kulon kasszan van, neki semmi kiadasa a tesomekkal. Raadasul tesom most a munkajat is elveszitette, szoval itthon kuksol, engem nem hagy beken, benyit a szobamba, mericskel, majd kimegy es hozzam se szol. Ma reggel felrazott reggel, karomkodva, hogy takarodjak ki a p..aba, mert o skypolni akar valakivel, akitol bababutort akar venni.
2015. jún. 30. 19:57
1 2
 1/20 Költőnő? ***** válasza:
97%
nem a magánakvaló meg az akaratos a jó szó. A tahó találóbb.
2015. jún. 30. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
96%
Vesd fel apukádnak, hogy költözzetek el ketten.
2015. jún. 30. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
93%
Nem normális,de a tesód is megéri a pénzért a leírás alapján.Anyósod helyében eleve be se fogadtam volna,ha ennyire nem bírom.
2015. jún. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
85%
Menjen a dolgozószobába, az az ő szobája.
2015. jún. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
94%
Hány évesek vagytok? NE HAGYD MAGAD! ÁLLJ KI MAGADÉRT!!! MINDENKÉPPEN!
2015. jún. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
47%

Hát ez szomorú. Se anyukádat, se apukádat nem izgatja, hogy téged a bunkó, tahó nővéred kidúr. Gyerekkorotokban is ő volt mindig a kedvenc, te meg a fekete bárány az ő szemükben?

Hány éves vagy? Remélhetőleg már nem kell sokáig eltűrnöd ezt, mert ha bedőlt a lakáshitelük, nővéred elvesztette a melóját, és még babát is vár, nem fognak elköltözni pár hónapon belül, az biztos. Elég valószínű, hogy ottmaradnak nagyon hosszú ideig. 1-2 év múlva apukád dolgozó szobja is fel lesz számolva: abból meg gyerekszoba lesz. Sajnos sokat nem tehetsz. Apukádnak kellene a dolgozó szobát visszaadni a nővérednek, és az ő munkásságát a nappaliba költöztetni, mert az gondolom nem igényel privát szférát. De előbb-utóbb így is úgy is kidúrnak, mert ha most nem, akkor majd pár év múlva, mert a gyereknek gyerekszoba fog kelleni...és elég valószínű, hogy egy gyereknél nem fognak megállni.

Tanulj keményen, legyél koleszos, aztán mihelyt végeztél a sulival, költözz el otthonról---és olyan hitelt ne vegyél fel, amilyet ők vettek fel.

2015. jún. 30. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
71%

#6

Nem dúr, hanem túr. Kitúr. A turkáló se durkáló...

2015. jún. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
A noverem 24 en 16 vagyok. A dolgozozobat apa nem akarja visszaadni, kb egesz nap ott uldogel, zart ajto mogott, nem igazan erdekli a dolog.
2015. jún. 30. 20:57
 9/20 anonim ***** válasza:
19%

6-os vagyok. Felénk dúr, de mindegy, nem tudom, mit kötözködsz.

Sajnos akkor kérdező van még pár éved. Próbálj meg valahogy hatni rájuk ész érvekkel. Neked is kell a privát szféra. Hogy fogsz így tanulni érettségire? És ha

2015. jún. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
44%
Bocs, valahogy rányomtam az entert. És ha te akarnád elvinni hozzátok a párodat, hogy ott aludjon vagy csak külön vonulni?
2015. jún. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!