Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az előbb összevesztem apámmal....

Az előbb összevesztem apámmal. Gáz lenne pont most lelépni?

Figyelt kérdés
Megint összevesztünk. Nem akarok vele egy légtérben lenni, mert utálom és anyámat is. Nem örökre, csak most lepattanni szónélkül haveromhoz.(Környéken lakik.) Aztán este hazajönnék. Viszont tuti hallgathatnán, hogy hol jártam és kivel? Meg minden...Szerintetek csak rontanék a helyzeten vagy legalábbis nem lennék sík ideg? Vagy várjak egy picit aztán megpattanok? Előre köszi a válaszokat!
2015. júl. 1. 11:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Menj el, de szóljál, hogy sziasztok elmegyek, este jövök haza.
2015. júl. 1. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem lenne gáz lelépni, legalább te is kiszellőzteted a fejed és ő is. Viszont szó nélkül lelépni elég gáz. Csak újabb veszekedést szül, abszolút jogosan. Egyébként hány éves vagy?
2015. júl. 1. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem mindegy hány éves vagy, de annyit szólhatnál hogy elmész és este jössz.
2015. júl. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!