Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pont itt karácsony előtt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pont itt karácsony előtt, összevesztem egy sráccal aki fontos nekem. Apróság volt, de azt mondta h többé ne keressem mert h nagyot csalódott bennem. Hogyan tudnám kiengesztelni ha esélyt se ad rá?

Figyelt kérdés
ismerem milyen, ha eldönti h megszakítja egy emberrel a kapcsolatot, akkor tartja is magát hozzá. azt írta h felejtsem el, ne keressem se telefonon se msnen (le is tiltott) de meg akarom beszélni vele, mert fontos a barátsága. attól tartok ha irok neki fb-n egy levelet el se olvassa, ha hívom fel se veszi. tiszteletben akarom tartani a kérését de képtelen vagyok. mit csináljak?
2010. dec. 23. 23:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha találkozol vele akkor kapd el az utcán és kérj bocsánatot:D Én ezt tenném .Sok sikert .Hajrá
2010. dec. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Funktasztikus ***** válasza:
épp ezaz!!csak barátság..ezért nem akar semmmit..
2010. dec. 23. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nana nem arról van szó... nekem nem lenne ellenvetésem ha többet akarna, jól meg voltunk így barátokként, de ha esetleg több lett volna nem bánom. viszont a személye, a barátsága igy is ugy is nagyon hiányzik
2010. dec. 24. 00:09
 4/6 anonim válasza:
Nekem egy csajjal volt ugyanez. Mondjuk kicsit más a szitu, mert mi jártunk, de szerettem volna azért jóban maradni vele. Én is kerestem vele a kapcsolatot vagyhát próbáltam. Nem hagyta.Ő is ilyen ahogyan leírtad a barátodat.Szerintem várj. Az idő képes enyhíteni a sérelmeken.Persze attól is függ, h mi történt. Ha apróság lett volna, nem lenne így vérig sértve.A másik meg ez az egy életre haragszom és nem beszélek a másikkal és teljesen megszakítom a kapcsolatot nagyon gyerekes jellemre vall.Emiatt úgy vagyok most ezzel, hha ilyen hülye, akkor minek foglalkozni vele.
2010. dec. 24. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Funktasztikus ***** válasza:
ha szeret megfog enyhülni;)hidd el:D
2010. dec. 24. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Tartsd tiszteletben a kérését, hogy nem akarja, hogy keresd. Megtetted, ami tőled telt, nem reagált rá, ez tiszta sor.

Tartsd tiszteletben magadat azzal, hogy ha már egyszer érthetően elmondta neked, hogy nem akar veled kommunikálni és az üzeneteidet sem olvassa, ne fuss olyan szekér után, ami nem vesz fel.

Maximum annyit tehetsz, hogy írsz neki egy utolsó üzenetet, amiben mindenféle érzelgős, túllihegő maszlag nélkül normálisan elmondod neki, mi a véleményed a történtekről (ami miatt összevesztetek, ahogy te viselkedtél és ahogy ő lereagálta), leírod, mit szeretnél, ha hibáztál, bocsánatot kérsz, és felveted neki, hogy ha ezek után majd valamikor úgy érzi, újra beszélne veled, jelezzen vissza.

Aztán hagyd békén.

Ne keresd, ne akaszkodj rá, ne nyaggasd. Maximum Karácsonyra, Szilveszterre, bármilyen ünnepre küldj neki egy rövid üdvözletet, mást semmit.

Nyilvánvaló, hogy egyelőre nem akar veled kommunikálni semmilyen téren.

2010. dec. 24. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!