Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudom kivédeni a...

Hogyan tudom kivédeni a provokációt?

Figyelt kérdés
A nagypapám folyamatosan provokál érzelmileg és muszáj vele laknom 3 hétig. Csak ő és én vagyunk egy lakásban. A szüleim elutaztak külföldre. Nagyon bántó már alig bírom ki vele, pedig csak pár nap telt el még. Segítsetek mit tehetnék. 19/F
2015. júl. 5. 18:08
 1/8 anonim ***** válasza:
11%
Hát volnának tippjeim, de eléggé drasztikusak...
2015. júl. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
12%
Nem szép dolog, de mutasd meg neki, hogy te vagy az erősebb minden értelemben. Utalj rá, hogy előbb elhiszik neked, hogy elmebeteg az öreg, mit neki azt, hogy te csak szórakozol. :D
2015. júl. 5. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Minden segítség jól jön.
2015. júl. 5. 18:13
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A provokátor csak addig provokátor, míg valakit provokálni tud. Amint látja, hogy egyik füleden be, másikon ki, akkor nem fog több felesleges energiát beleölni a cukkolásodba.
2015. júl. 5. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#4 Igen, ez szinte mindig beválik.

Amúgy csak egész nap bámuljátok egymást a nagyapáddal? Nem tudsz elmenni sétálni, vagy akármi?

2015. júl. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
De miket mond?
2015. júl. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mért van rá szükség, hogy nagyapáddal legyél, amíg a szüleid elutaznak? Egyedül nem maradhatnál 19 évesen? Lehet, hogy erről meg tudnád győzni a szüleidet.

Mégis mivel provokál, mit értesz ezalatt?

Ne hagyd magad provokálni, ne hallgasd meg, amit mond, kérd meg rá, hogy hagyja abba vagy vonulj el.

2015. júl. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát leginkább féltékennyé szeretne tenni.
2015. júl. 6. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!