Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni, ha munka,...

Mit lehet tenni, ha munka, párkapcsolat és szülők/család téren is úgy érzem, hogy összeomlott minden?

Figyelt kérdés

Nem akarom kivesézni az egyes területeket, de most minden téren elvesztem nagyon.

Félek, hogy bekattanok.


2015. júl. 7. 13:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! Nincs valaki, akivel őszintén megbeszélheted dolgokat?

Ismerős érzés, én is így vagyok. Van kedved privátban mesélni? Szívesen meghallgatlak.

2015. júl. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Pont ez a problémám, hogy már senkire sem számíthatok igazán, úgy érzem.

Mindenki hátba támad, összetűzésbe kerülök velük, vagy egyszerűen nem szeretnek, nem érdeklem őket igazán.

Nyugodtan írj, megbeszélhetjük :)

2015. júl. 7. 13:35
 3/5 anonim ***** válasza:

Én is hasonló helyzetben vagyok, minden összejött az utóbbi hónapokban. Borzalmas munkahely, egy helyben toporgás, gondok a szülőkkel, testvéremmel, az anyagiak... minden egyszerre jött, nagyon nehéz. Nem tudom, merre tovább, már néha arra gondolok, pszichológushoz kellene mennem, hátha segít a megoldásban, de nem tudom...

Ha szeretnél, írj privátban, kiváncsi lennék a te történetedre is.

2015. júl. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nyilván semi alapja hogy te vagy az aki mindenkivel összebalhézik
2015. júl. 11. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Én nem balhézom senkivel, nyugodt természetű vagyok.

Csak a körülöttem lévők egyszerűen belém kötnek, hisztiznek, akaratosat, kétszínűek.

És ezért fáj, mert nyugodt vagyok, nem ártok senkinek, nem beszélek ki senkit. Megteszek mindent mindenkiért, és mégis ezt kapom.

2015. júl. 13. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!