Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ivaszat, jatekgep, együtt...

Viktoria1978 kérdése:

Ivaszat, jatekgep, együtt vagy külön?

Figyelt kérdés
Parom miota ismerem iszik, de nem ugy mint most. Kettös kisgyermekünk van 2 eves es 5 honapos. Lassan 2 eve, hogy mindenna iszik hol többet hol kevesebbet. Az utobbi honapokban jatekgepezik is több tizezrekben kell gondolkodni, majusban l. 150 Ezer ft. Arra fogja, hogy en idegelem, parancsolgatok neki, megmondom, hogy mit csinaljon, en ezt pont forditva erzem. Nem erdekli, hogy en faradt vagyok, gyerekekkel nem nagyon jatszik, pl. ha a nagyobbik mondja nyamnyam ad neki inni az etel helyett, lusta elvarja mindent en csinaljak, neha segit, bepakolja a mosogatogepet. Az apja elött jatsza a tökeletes apat ferjet. En vagyok a szemet. Ti mit tennetek? Meg azt mondja nekem, hogy elköltözik, hat nagyon megijedtem.
2015. júl. 1. 09:23
1 2
 1/15 mtke ***** válasza:
89%
Azt mondom ha van hová menni menj! Rosszabb nem lesz. Kevesebb sem lesz semmiből sőt. Ami lesz az a tiétek lesz. De ha ez így folytatódik a gyerekek elől is elszedi majd a pénzt! !!
2015. júl. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%

Eleve nem kellett volna egy alkesznek gyereket szülni...

Gondolom azt hitted,h majd MIATTAD megváltozik!

Hát nem,ez csak rosszabb lesz!

2015. júl. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
86%

én apám nagyjából hasonló volt a férjedhez. csak ő egyszerűen ivott. volt olyan, hogy munkában ájultra itta magát.. anya csak azért merte úgymond kirakni, mert tudta, hogy azért van hol lakni, dolgozni fog+nagyapánk is itt lakott, valamennyire azért az is segítség volt.


Ez jobb nem lesz, csak rosszabb. Mihamarabb kirakod, annál jobb. ilyen apára nincs szüksége a gyereknek. akkor már jobb a semmilyen.

2015. júl. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, de te nem vagy komplett..

Nem kellett volna össze sem jönni vele, se gyereket szülni neki, de a 2.gyereket meg főleg nem .

Én elküldeném otthonról és elválnék!!

2015. júl. 1. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
33%
Amikor megismerkedtetek akkor is ivott rendszeresen? Ha akkor nem zavart, akkor gondolom most sem az ivászat zavar, hanem a játékgépezés.
2015. júl. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Amikor megismerkedtünk nem ivott sokat, de most mar ramodom, hogy alkesz. normalis Volt, kb 1 eve kinyilt a csipaja, mutogatja rendesen a foga feherjet. hülye en se vagyok, hogy alkesznek szüljek, csak hat felreismertem.
2015. júl. 1. 10:18
 7/15 A kérdező kommentje:
a nem ivott sokat alatt ertem, hetvegen kicsit többet, de hetközben par naponta 1-2 sör, nem Volt iszakos.
2015. júl. 1. 10:19
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Még te íjedtél meg, hogy azt mondta elköltözik?

Hát én inkább megköszönném neki. Szivességet tenne.

2015. júl. 1. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

"hülye en se vagyok, hogy alkesznek szüljek, csak hat felreismertem"


"Lassan 2 eve, hogy mindenna iszik hol többet hol kevesebbet."


"Kettös kisgyermekünk van 2 eves es 5 honapos."


Amit leírtál, azt jelenti, hogy amikor a kisebb gyereketek megfogant, akkor a párod már minden nap ivott.


"Meg azt mondja nekem, hogy elköltözik, hat nagyon megijedtem."


Szerintem nem egyértelmű, hogy ezt komolyan írtad, vagy iróniából, mármint, hogy nagyon megijedtél.


Ahol éltek, az a te saját tulajdonú lakásod, az övé, esetleg közös, vagy albérlet?


Meg tudnál élni egyedül a két gyerekkel?

2015. júl. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Kaszinózik? Mert csak kaszinóban lehet játékgép.
2015. júl. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!