Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szemét dolog, csak a gyerekek...

Szemét dolog, csak a gyerekek miatt maradni a férjjel?

Figyelt kérdés
férj

2015. júl. 10. 12:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
97%

Ha mindkét fél ezt szeretné, akkor nem.

Meg ha jól kijönnek, nem veszekednek, csak egyszerűen elmúlt a nagy lángolás.

De ha veszekedés van, akkor a gyerekeknek is az a jobb, ha elválnak.

2015. júl. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Nincsenek nagy veszekedések, csak én már egyáltalán nem érzek semmi olyasmit iránta amit egy feleségnek kellene.

Sajnos nagyon különbözőek vagyunk, és ez rosszat tett a házasságunknak. Kedvem sem lenne hazamenni, ha a gyerekek nem lennének otthon.

2015. júl. 10. 12:47
 3/18 anonim ***** válasza:
82%

És a férj részéről is ezek az érzések?

Beszéltetek róla?

Próbáltatok valami tenni, hogy jobb legyen?

2015. júl. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Ő még biztos, hogy szeret,ezt ki is nyilvánítja, de ez nekem már nem jelent semmit. Semmi szórakozás, kikapcsolódás nincs az életemben amire pedig nagy szükségem lenne. Ezt Ő is tudja mert már sokszor mondtam neki. Neki van hobbija amiben ki tud kapcsolódni,az már nem érdekli én mit szeretnék. Különben rendes,a házimunkában is segít, nem iszik,nem csavarog, csak nekem tök unalmas mellette.
2015. júl. 10. 12:58
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem szemét, de valószínűleg nem érdemes. De ha nincs veszekedés, alapvetően megvannak a házasfelek, emberileg is tisztelik egymást, csak nincs közös jövőjük s valahogy jó ez így nekik, akár nyitott kapcsolatban, akár egyszerűen valódi partner nélkül... Akkor akár működhet is. Csak nem ez a tipikus.
2015. júl. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Köszi, hogy válaszoltál. Azt hiszem ez már csak így marad, a gyerekeknek mindenképp így jobb.
2015. júl. 10. 13:06
 7/18 anonim ***** válasza:
68%
Csak annyi, hogy sajnállak titeket. Kár volt elrontani.
2015. júl. 10. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanilyen érzéseim vannak! Úgy érzem kínszenvedés az egész! A gyerekek miatt vagyok vele... de már nem érzem iránta semmit. Vagyis szeretem, de már nagyon nem úgy. Te mióta vagy így?
2015. júl. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
71%

Hát igen. Ha csibész az a baj, ha rendes akkor az unalmas vagy nagyon külömbözö.


Volt egy kolegám, ök csak voltak egymásmellet, megvárták hogy a gyerekek nagyok legyenek, és csöndben most költöztek szét, hogy a kisebbik 20 lett.

2015. júl. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
87%

"Ő még biztos, hogy szeret" és "van hobbija amiben ki tud kapcsolódni,az már nem érdekli én mit szeretnék"


Csak én érzek itt egy icipici ellentmondást???

2015. júl. 10. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!