Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak olyan családok, akik...

Vannak olyan családok, akik egyáltalán nem járnak nyaralni?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok. Eddig egyszer volt családi nyaralásunk, de olyan régen, hogy nem is emlékszem rá, mivel kicsi voltam. Azóta sehol sem voltunk.

Aki nem szokott nyaralni, miért?


2015. júl. 11. 18:08
1 2 3 4
 11/32 anonim válasza:
100%
Mi sem szoktunk. A legfőbb ok az anyagi háttér.
2015. júl. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
87%

Mi sem voltunk sohasem nyaralni, nincs rá pénz.

19/L

2015. júl. 11. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
87%
Mi sem vagyunk nyaralósok, oka szintén a pénz. Viszont néha ha már a tökünk tele van, elmegyünk 1 napos kirándulásra, aminek nagyon szoktam örülni.
2015. júl. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
92%
Engem se vittek soha szüleim, csak táborokkal meg már tavaly barátommal mentem több napra nyaralni. Tesómmal 1 napos városnézésekre. Pénz még lett is volna, csak nem kimozdulós típusok a szüleim, inkább otthon vannak. Anya nem szeret kimozdulni messzebbre, nem bírja az utazást. Nem érzem ezt akkora hátránynak az életemben, de pl kicsit rosszul esett, hogy a hetedikes táborban láttam először egyáltalán a Balatont, pedig itt lakunk másfél órányira. 19L
2015. júl. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
56%

37 éves vagyok,a férjem 38,a fiúnk 6 éves

mi két éves kora óta minden évben elmegyünk hármasban egy hétre nyaranta wellness szállodába.Ezen kívül minden tavasszal emnegyünk 3-4 napra Tesóm a kisfiával és én a kisfiammal négyesben apartmanba vagy panzióba

külföldön még nem voltunk,majd 2-3 év múlva tervezünk tengerparti nyaralást egy baráti házaspárral és a kisfiúkkal,aki a mi fiúnk barátja

gyerekkoromban kimondott nyaralásra nem jártunk,de Erdélybe sokat mentünk a rokonokhoz.de az nem volt tipikus nyaralás

2015. júl. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
36%

OFF: Erdély miért nem nyaralás?

Olyan élményeket sehol nem szereztem, mint ott!

Igaz magyar emberek, vendégszeretőek, de tényleg, nem csak a pénzedet lesik és közvetlenek, nem érzed azt, mint néhol a Balatonnál, hogy te vagy a vendéglátóért és nem ő érted...

Mellesleg a táj páratlan és felülmúlhatatlan!

2015. júl. 11. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
94%

Nem azt mondta, hogy Erdély nem nyaralás, hanem, hogy SZÁMUKRA nem az volt, hanem rokonlátogatás...

Tanulj már meg olvasni.

2015. júl. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Viszont nem értem, miért kell egymás válaszát lepontozni..

2015. júl. 11. 21:34
 19/32 anonim ***** válasza:
73%

Mi nem voltunk úgy igaziból.


Pénz pedig mindig volt. Nyári táborban minden nyáron voltunk a tesómmal, a szüleink inkább wellness-be mentek, de azt egész évben.


Most már felnőttként sem megyek, pedig megtehetném. Nem szeretem a félmeztelen embereket, nem mennék a vízbe, a napsütést annyira gyűlölöm, hogy az ablakon sem szeretek kinézni. Nem lenne értelme.

2015. júl. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
73%
még sosem látad a semmi közepén című sorozatot?
2015. júl. 11. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!