Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak olyan családok, akik...

Vannak olyan családok, akik egyáltalán nem járnak nyaralni?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok. Eddig egyszer volt családi nyaralásunk, de olyan régen, hogy nem is emlékszem rá, mivel kicsi voltam. Azóta sehol sem voltunk.

Aki nem szokott nyaralni, miért?


2015. júl. 11. 18:08
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
86%

A páromék nem járnak soha. Pénzük még lenne is rá, de nem akarnak :D A húga jár táborba nyáron, ennyi. Kiskorában mentek Erdélybe rokonokhoz, azóta nem.

Eddig én minden évben mentem családdal nyaralni, idén már nem, nincs elég szabadnapom :D De kiválóan megvagyok nélküle :) Most jobban vágyok rá hogy otthon ülhessek a fenekemen :D

21/L

2015. júl. 12. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%

Mi sem járunk,vagyis nagyon régen voltunk. Illetve 4 éve voltam szüleimmel 1 hétig nyaralni!

Inkább jobban szeretem ha a szüleim kettesben mozdulnak ki valahova.Együtt azért sem megyünk,mert más az érdeklődési körünk,bátyám 34 éves,én 8,5 évvel fiatalabb vagyok! Ő a barátnőjével/haverjaival megy,én a párommal!Illetve pénz sincs rá,mivel másra kell!

26/N

2015. júl. 12. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
86%

mi se járunk pár éve.

persze a barátommal ki szoktunk menni a közeli fürdőbe olyan 2-3 hetente:) nekem az is jó, mivel nem vagyok az a nagy túrázós, inkább a vízpart mellett hűsölős:D külföldön még nem voltam,

2015. júl. 12. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
84%
A párom szülei nem járnak nyaralni már nagyon régóta. Egyszerűen nincs rá igényük, pedig a pénz meglenne rá.
2015. júl. 12. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
86%

Kislányom ovis csoportjában legalább 2 család nem megy. Ők azért, mert csak úgy tudják megoldani az ovis-iskolai szünetet hogy a szülők felváltva vannak szabadságon.

A szülőkkel külön-külön mennek programokra, de a család együtt nem.

2015. júl. 12. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
87%

Én már 35 éves vagyok, de emlékszem gyerekkoromban mi sem mentünk sehova. Egyszer voltunk Balatonon 2 hetet, mert apám nyerte a munkahelyén. Ekkor voltam kb. 8 éves. Előtte, utána se mentünk.

DE! Cigije mindig volt apámnak, konyak mindig volt otthon 2 fogásos ebéd vasárnap mindig volt. Ezek érdekes dolgok. Még 1 napra se mentünk le a Balatonra fürödni. Kirándulni se jártunk sehova, még 1 naposokra sem. Annyira rosszul nem éltünk, csak rengeteget költöttek a saját otthoni szórakozásukra, vagyis kajára, mert tévé előtt imádtak enni és most is ugyanezt csinálják. Cigi mindig van, sör minden nap van és sokszor van drágább pia is. Félreértés ne essék, nem alkoholisták a szüleim, de ezekre mindig futotta. Ja, meg néha beülni egy helyi kocsmába, ahol ők az ismerőseikkel beszélgetni tudtak. 80-as években már csak így ment, pedig akkor mennyivel könnyebb volt elmenni bárhova is, mint most.

Én most mindig arra törekszem, hogy a gyerekeimet elvigyem valahova és nagy tervem, ha nagyobbak lesznek, tizenévesek, felfedezzük kicsiny országunkat szép apránként.

2015. júl. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
62%

Mi sosem voltunk nyaralni.

De 1-1 strand, állatkert, vidámpark minden nyáron volt.

Amióta párom van, vele majdnem minden évben megyünk nyaralni is. Most idén nem..de jövőre már tudjuk hova megyünk 1 hétre. :)

2015. júl. 12. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
75%
a 17-es válaszoló értette a lényeget.Nem a hely nem volt nyaralás,hanem a szituáció.Nekem az nem nyaralás,hogy egyik rokontól megyünk a másikig.Nekem a strandolás,túrázás és a sok-sok élmény a nyaralás
2015. júl. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
81%

Egyszer volt családi nyaralás, három nap a Balatonon.

Kétszer voltam táborban, mindkét alkalommal nyertem.

Egyszer a nővéremmel voltam.

Most már saját gyerekeink vannak, évi egyszer rokon látogatással egybekötve nyaralunk.

Ha nagyobbak lesznek a gyerekek, megyünk Balatonra vagy valamerre.

2015. júl. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
79%
Mi voltunk régen, de csak addig amíg nem lettem olyan nagy, hogy nemet mondjak. Azóta mindenki egyedül jár oda, ahova éppen akar. Én nem járok sehova. Hogy miért? Azért mert - tudom nagyon durva... - mert nem szeretek nyaralni. Nem élvezem, nekem nem jó, csak felesleges fáradtság, stressz.
2015. júl. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!