Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak olyan családok, akik...

Vannak olyan családok, akik egyáltalán nem járnak nyaralni?

Figyelt kérdés

19 éves vagyok. Eddig egyszer volt családi nyaralásunk, de olyan régen, hogy nem is emlékszem rá, mivel kicsi voltam. Azóta sehol sem voltunk.

Aki nem szokott nyaralni, miért?


2015. júl. 11. 18:08
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
92%

Egyedülálló anya vagyok kisgyerekkel (ovis).

Nálunk sem fér most bele a nyaralás, de ez nem jelenti azt, hogy ne lennék minden erőmmel azon, hogy közös élményekkel, egy-egy napos kirándulásokkal, programokkal igyekezzek maradandó élményeket szerezni a kicsivel.


Sajnos egyedül nemcsak a pénz gond, hanem az is, hogy egy évben nincs annyi szabadságom, hogy ne kellene tartalékolni és így is örülhetek, ha év közben nagyobb betegség stb. nélkül megússzuk.


Ezzel együtt sokat kirándulunk, túrázunk, megyünk arborétumba, várat nézni, állatkertbe stb.- mert igenis fontos mindenkinek kiszakadni a hétköznapokból és együtt közös élményeket szerezni.

Ezek is pénzbe kerülnek, de a rávalót én összegyűjtögetem, ha kell apránként.


Igen, nagyon jó lenne egy-két hétre elmenni messzebb, valóban pihenni, örülni annak, hogy kiszolgálnak egy hotelben- most ez nekem nem adatik meg. De a meglévő lehetőségeinke igyekszem okosan kihasználni.

2015. júl. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
Nem szoktunk, mert nagy a csalad, es nincs penz ra hogy mindenki menjen, ezert inkabb nem megyunk.
2015. júl. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!