Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem hívtak meg az eskôvôjükre!...

Prettygirldk kérdése:

Nem hívtak meg az eskôvôjükre! Ti erre hogy reagálnátok?

Figyelt kérdés
A párommal már fél éve együtt vagyunk, és a párom nôvére bejelentette hogy össze fog házasodni. (Ezt a nagy hírt a csajszika a nyarlóba tette közzé, ahova engem is elhívtak, csak nem tudtam elmenni, mert iszonyúan fontos dolgom volt. A nyaralóba ezért a párom, a nôvére, a nôvére párja, és a párom szülei mentek el.) A család minden családi összejövetelre meghívott, csak erre az eaküvôre nem, és nem tudom miért! A párom maga mondta el, NAGYON ÓVATOSAN, hogy nem hívtak meg engem, és a magyarázata erre az volt, hogy azért nem hívnak meg, mert csak közeli rokonok és barátok lettek meghívva. Akkor én most egy nagy senki vagyok? Na ti erre hogy reagálnátok?
2015. júl. 13. 12:39
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
84%
fél év az semmi, és őszintén ez egy családi esemény(szűk család), fél év pedig vajmi kevés ahhoz, hogy eldöntsék te leszel a fiúk6lányuk igazija. Őszintén egy alig ismert valakit én sem hívnék meg szívesen, plusz a pár dolga kit hív meg és kit nem, az ő esküvőjük nem a tied.
2015. júl. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem érthető. Közeli rokonok és barátok. Talán spórolni akarnak és ezért minél kisebb a meghívottak köre. Vagy nagyon meghitt hangulatot szeretnének. Nyilván te nem ismered őket úgy, mint a szüleik vagy a legjobb barátaik.

Az sem biztos, hogy ti együtt lesztek még x év múlva. És talán nekik fura lenne fényképeket, vagy videókat nézni, amin rajta van egy csaj, aki egyszer fél évig a tesó barátnője volt.

Ne vedd magadra. Ez az ő esküvőjük és úgy rendezik meg, ahogy nekik a legjobb. És te valóban nem vagy se közeli rokon, se barátjuk. Ettől még szerethetnek téged. De azért ez a 6 hónap nem olyan sok. Nem évek óta vagytok együtt, nem vagytok házasok. Gondolom, együtt sem éltek.

2015. júl. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
82%
ne gondold, hogy senkinek számítasz! biztos nem ez áll a háttérben, lehet, hogy a nővére és a párja tényleg csak szűk esküvőt szerettek volna, ahol páran vannak (anya,apa,nagyszülők meg mindkét fél 1-1 legjobb barátja). vannak ilyen emberek akiknek ilyen intim dolog az esküvő, de szerintem nem veled van problémájuk :)
2015. júl. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
4%
Csak vérszerinti rokonokat hívtak meg? lehet, ez valami szokás. Amúgy a helyedben azt csinálnám, hogy én se hívnám meg a nővérét a ti esküvőtökre:D Az mekkorát szólna:D
2015. júl. 13. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
83%

Megmondtak hogy kozeli rokonokat es baratokat hivtak.

Rokon ugye nem vagy. Hogy kinek mennyire vagy kozeli baratja azt te tudod, de akit feleve ismerek az azert meg nem szamit annyira kozelinek.

2015. júl. 13. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
88%
Én erre nem reagálnék. Elfogadnám,és nem lenne bennem harag. Bár,ez egyértelműen jelzi,hogy nem tekintenek még a párom társánk,hisz csak fél éve vagyunk együtt. Ha ugyanez lenne kb 3 éves kapcsolatnál is,elgondolkodnék,hogy miket mond a párom a terveiről a szüleinek velem kapcsolatban.Mert biztos megkérdezték.
2015. júl. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
58%

Kérdező te hisztikirálynő..

25F

2015. júl. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
27%
Érdekes olvasni a kommenteket... én egy kicsit másképp gondolom. + 1 főről beszélünk (tehát az nem lehet ok, hogy anyagilag akarják a legszűkebbre fogni az esküvőt). Az meg, hogy ki tudja együtt lesznek-e még halvány indok, gyerekkel rendelkező házaspár is válhat rá félévre. Én tuti meghívtam volna a kérdezőt (hacsak nincs valami nagy ellenszenv a család és a kérdező között), méghozzá mert most jelenleg a tesóm csaja. Ennyi. Az meg, hogy az Ő kapcsolatukból holtomiglan-holtodiglan vagy 3 nap múlva szakítás ebben a kérdésben szerintem nem szabad, hogy szerepet játsszon. Teljesen megértem a kérdezőt (mondom hacsak nincs valami el nem mondott harag, tüske a család és Ő között), hogy szarul esik neki, de továbbmegyek a tesó szempontjából is szarul esne. Most ő az imádott nőm, és igenis ő álljon mellettem az esküvőn és ezt ne a család döntse el helyettem. Lehet a tesó helyében átgondolnám, hogy így elmennék-e az esküvőre.
2015. júl. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
92%
szerintem a pár dolga, az Ő életük legfontosabb napja. azért ez nem egy szülinapi buli ami minden évben van. vannak akik ezt konzervatívan kezelik, ezen nem szabad megsértődni.
2015. júl. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
58%
Hány évesek vagytok?
2015. júl. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!