Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nekem van egy törvényem!...

Nekem van egy törvényem! Család mindenek felett! De most egy olyan kapcsolatban vagyok bent amiben meg mondják hogy : "tessék itt egy ezres egy hétre elég lesz"! Türjem ezt vagy hadjam el?

Figyelt kérdés
2008. szept. 3. 22:14
 1/6 anonim ***** válasza:
70%
hadjad el inkább..................
2008. szept. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Hosszú távon nehéz ezt eltűrni. Én biztos nem lennék rá képes. Ha érzed, hogy ez így nem fog menni, akkor lépj ki. De persze előtte beszélj a pároddal, hogy így nem jó. Hátha tud változtatni. Ha nem, akkor lépj ki és keress olyan párt akinek hasonló a gondolkodása a tiédhez.
2008. szept. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tűrném el! Van jövedelmed? Milyen jogalapja van bárkinek is a Te pénzedről rendelkezni? (hacsak nem hatalmaztad fel, bár a leírtak alapján ez nem valószínű) Mire elég egy egy ezres egy hétre? Ha szereted ne hagyd el, csak kérdezd meg, hogy ezt hogy gondolja, és mi várható a későbbiekben (lehet, hogy száz forintot kapsz egy hónapra) Legyél férfi!!!! (lepontozás)
2008. szept. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért kellene lepontozni? Egyetértek veled. Azért a válaszolónak is el kellene gondolkodni azon, hogy mennyire erős jellem, ha egy nő így tud uralkodni felette! Csak keményen, mutasd meg, ki az úr a háznál!
2008. szept. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A kérdezőnek kellene elgondolkozni! (nem a válaszolónak, az már gondolkodott ma eleget) Igaza van előttemnek, állj a sarkadra!:))
2008. szept. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
84%
Mondjuk nekem a kérdésből sehol sem derül ki, hogy férfiról van-e szó, vagy nőről, sőt, az sem, hogy kinek a pénzéből kap heti egy ezrest a kérdező. Saját jövedelméből? Hát minek kell odaadni? Vagy ő nem dolgozik, és a párja pénzéből? Amúgy mire kell elégnek lennie az ezresnek? Fejtsd ki bővebben.
2008. szept. 4. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!