Hogy legyek erős?

Figyelt kérdés
Tegnap töltöttem be 22.életévem és amire sose mertem volna gondolni hogy aznap elhuny édesapám szívinfarktusban.Én még mindig nem tudom elhinni és remélem csak álmodom.Anyum azóta is csak zokog.Hogy legyek erős ha gyengének és tehetetlennek érzem magam?
2015. júl. 15. 05:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Először is,őszinte részvétem! :( Nagyon nehéz most neked,tudom. Én 10 éve veszítettem el az édesanyámat és még mindig hiányzik. Abban a pillanatban én sem fogtam fel az egészet,és jó darabig vártam haza. Miért is kéne erősnek lenned? Ha úgy érzed sírnod kell,ne tartsd vissza,megkönnyebbülsz. És minnél többet legyél más emberekkel,esetleg beszélgessetek édesapádról. Az egyedüllét nehezebbé teszi a dolgokat ezért javasolom a társaságot. Beszélgess anyuddal,de az is elég ha csak ott vagy mellette,hogy tudja,számíthatsz rá. Idő kell míg az ember valamennyire fel tudja dolgozni egy szülő halálát. Remélem tudtam segíteni. Kitartást kívánok!
2015. júl. 15. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

szegény :(

nagyon rossz dolog.

sajnos sok idő kell mig feldolgozza az ember. egy napja történt, legalább 2 év kell a gyászhoz, utána lesz jobb majd.

2015. júl. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!