Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan legyek nagyon erős? 14/f

Hogyan legyek nagyon erős? 14/f

Figyelt kérdés
Szeretnék sokkal erősebb lenni, mint amilyen vagyok. Mivel a módszerek tárháza kifogyhatatlan, szeretném egy kis leírással szűkíteni a megfelelő opciók listáját. A lényeg az, hogy minél nagyobb legyen a fizikai erőm, de izmokból nem szeretnék TÚL sokat. Ezt úgy értem, hogy nem Arnold Schwartzenegger akarok lenni - akinek az izmai miatt csak 1 karja volt 8 tonna. De ha megnézel egy boxolót, egy bármilyen sportolót, szép nagy izmai vannak, de csak az emberi szintig, és mégis nagyon erősek. Ez lenne a cél.

#izom #erő #sprotolás
2015. jún. 5. 23:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a thai-box, vagy egyéb küzdősport lenne neked a legmefelelőbb !!!
2015. jún. 6. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
Sosem leszel olyan, mint Arnold. Tudod miért? Mert napi két alkalommal edzett két órát és keményen szedte a szteroidokat, ahogyan a legtöbb testépítő. Az élsportban pedig nagyon ott a dopping, nem csak testépítésnél. A bokszolók, focisták is doppingolnak egytől-egyig, csak nem látod rajta, mert nem az izomnövelés a cél az esetükben. A legjobb ha saját súllyal edzenél, úgyis jó idő van- Fekvőtámasz, húzódzkodás, tolódzkodás, bolgár guggolás, lábemelés, hiperhajlítás, kézenállásos fekvőtámasz. Még mellette elmész futni, hogy legyen állóképességed, esetleg biciklizhetsz. Elmehetsz küzdősportra is, bokszot vagy birkózást ajánlom, de bármelyik stílus alkalmas lehet. A gyakorlatokat érdemes kint a szabadban végezni. Elmehetsz kettlebell edzésre is, ez is nagyon jó, az ízületeket, izomkötegeket hihetetlen erőssé teszi, az állóképességed is fokozza.
2015. jún. 6. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
otthoni gyakorlatoknak mit javasoltok?
2015. jún. 14. 00:28
 4/6 anonim ***** válasza:
Le lett írva a #2-es kommentben.
2015. jún. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Én heti 2 küzdősport edzésre jártam. Minden nap 100 fekvőtámasz (egyszerre max 10) 100 guggolás, reggel este 25 felűlés.

A fekvőtámaszt és guggolást lassan emeltem 100 ig (kb 3 hét) úgy nem volt megterhelő, ha látványos eredményt akarsz tovább is emelheted, szerintem a napi 200 egy átlagos embernek a napi rutin mellett belefér.

Anyagilag is jó gyakorlat a fa hasogatás. Lehet érte kis pénzt kérni és az egész felsőtestet terheli.

A lényeg a fokozatosság és hogy minden nap csináld. Én 45 év és 100 kg felett csináltam. A súlyom nem csökkent de vállban 3 hónap (?) alatt minden ingem szűk lett

2015. júl. 15. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egyél sok spenótot.
2015. júl. 15. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!