Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt már, hogy úgy éreztétek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már, hogy úgy éreztétek, elveitekkel egyedül maradtatok? (vigyázz hosszú)

Figyelt kérdés

Pasi vagyok, de nő is irhat.

Én amióta társat keresek, mindig úgy képzeltem el, hogy hosszútávon. Sosem akartam trófeagyűjtő lenni, pedig akár lehetnék is, azt mondják a fekete hajam és szemem egy kisugárzást ad.


Most azért mondom ezt, mert azt hiszem, nagyon félreismertem valakit. Volt egy lány, régebben eléggé "ku.rvásan" viselkedett, megis lett az eredménye: felszedték, megdugták, dobták. Nagyon megviselte az egyik ilyen eset, de úgy látszott, hogy változik - igy hát elkezdtem érezni többet iránta, mert amúgy kedves, aranyos, nem felületes. Visszautasitott egyszer, kétszer. Azt mondta egyedül akar lenni, mert most igy jó, nem akar pasikat.

Most van valakije, és ámbár kicsit ittas volt (mindössze egy sörtől), megint előjött belőle az akkori énje. Más lánnyal összekapaszkodott, más pasikra rámászott, rámis (nem nyomulás, csak tánc szintjén). Persze a pasija csak úgy nézte, mint TV-t a karosszékből - nekem a pofám égett volna, hogy ilyen ri.banc barátnőm van... Táncoltunk, birizgálta a tarkómon a hajamat - rá is szóltam, hogy légyszi ezt ne, nem én vagyok a pasid. Azért csak vegye észre, hogy egyszer udvaroltam neki. Kérdezte, szilveszterkor hová megyek, mondom XZ helyre, mire ő csillogó szemekkel: "juj de jóóó" mireföl örül ennyire?? Nem én vagyok a pasija, csak egy vesztes pasi, akit elutasitott!!!

De én hiába hittem azt, hogy kitartással el lehet érni bármit is. Tudtam, hogy ez a lány kicsit ilyen, de ha megmutatják neki mi a szeretet, akkor ő is megváltozik, és ne legyünk már válogatósak, ne lökjük már félre a lányt, adjuk meg egymásnak az esélyt, itt-ott laza az ereszték, igen éretlen, kislányos, de ne várjunk egyből tökéletes nőt. Hiába adtam neki virágot, ő ettől sirt mert még nem kapott ilyet, hiába mondták mások, hogy ne adjam fel, időre van neki szüksége, akkoris az van, hogy ha jóképű vagy, akkor mindent megengednek neked a lányok, ha nem, hiába állsz fejre, nem segit.

De azért, ha egyszer sirva jönne oda hozzám, hogy megint dobták, vele együtt sirnék.


Ez az eset olyan 2 évben mérhető. Persze voltak más lányok is, kisebbek, nagyobbak. Sajnos a nők nagy része nagy ivben szarik rám, és felületes.

Nem is részletezném tovább, csak mégegyszer: úgy érzem, jó elveket követek, mégis nem kerülnek meghallgatásra. A pasik nagyon nagy része nem akar kapcsolatot, nem akar elkötelezettséget.


2014. dec. 30. 03:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Fekete szemed van?
2014. dec. 30. 03:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
De énis normalis kapcsolatot szeretnék hidd el.
2014. dec. 30. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Tetszik, amit mondasz. Nem tudok most mit hozzáfűzni, de hasonlóan gondolkodom én is.

Egyedül a "ha jóképű vagy...,ha nem, hiába állsz fejre..." mondattal nem értek egyet. Persze, számít, mert a jóképű férfiak láttán egyből elolvadnak, de ez valahol természetes is. Azonban nem hiszem, hogy olyan óriási mértékben befolyásolja a dolgokat. Én egyáltalán nem vagyok jóképű, a testalkatom olyan előnytelen, hogy hihetetlen. Kimondottan sovány vagyok. Azonban ettől függetlenül volt már jópár barátnőm. Én mindegyikkel hosszútávra terveztem, az egyikükért még ma is a fél karomat adnám. Kábé félévente jön is hozzám sírva, hogy megbántották, nem úgy kezelték, ahogy várta.. ennek ellenére nem értékeli, hogy én mindent megtennék érte.:) Ez ilyen.

2014. dec. 30. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Költőnő? ***** válasza:

Az elveiddel semmi hiba, mindössze úgy tűnik rossz embereknek csillogtatod. Én a helyedben picit rugalmasabb lennék, más körökben, más helyszíneken ismerkednék.

Az írásod olvasva értelmes srácnak tűnsz; szinte biztos vagyok benne, h sikerülni fog.

Kitartás, szorítok!

2014. dec. 30. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Noren1989 ***** válasza:
73%
Igen. Effektive csak egy eldöntendő kérdést tettél fel. Egy nőtől ne várj sokat, soha nem változnak: ha elsőre bejöttél nekik, akkor sínen vagy, ha nem, nem. Az idő nem számít...Majd a megszült kölykök számával egyenes arányban nő a hajlandóság a normális pasik felé fordulásra is ;)
2014. dec. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Shadee ***** válasza:
én már ha bulizok oda se megyek a lányokhoz. Csak azzal/azokkal mozgok akit ismerek, akikkel elmentem. Ha valaki mégis megkörnyékez azt elkerülöm, mert buliban úgy gondolom értelmes csajt nem lehet összeszedni, de viszont a társasággal lemegyek inni és bulizni. Ha normális nőt keresel, normális helyen keresd, legyen kiszemelted, akár a virágárus lány a sarkon vagy mittudom én.
2015. jan. 4. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

annyira elegem van már ebből a "normális helyen keress" hazugságból...


utcán leszólitom? Nem megy.

Társkeresőn? 95% sosem válaszol.

Könyvtárban? Ki jár mamár könyvtárba?

2015. jan. 4. 20:22
 8/15 anonim ***** válasza:
Az a dolog titka, hogy nem kell akarni.
2015. jan. 25. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Mindennap egyedül maradok az elveimmel. Sehol sincs leírva, hogy mindenkinek jár normális férfi-nő kapcsolat. A mai nők többségéből nem kérek. Többségük nem tud viselkedni, nincs semmi ízlésük, azt hiszik nekik akkor is mindenből a legjobb jár, ha ők zérók; nem úrilányok, nem járatom le magam ezekkel.
2015. febr. 6. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Ypszilon1980 ***** válasza:

Azért álljunk meg egy szóra.

Egy ember megváltozhat, de ahhoz szerinteem 5-10 év kell legalább. Egy ilyen embernek viszel virágot, meghatódik, mert sosem bántak így vele, de becsap téged. Neki nem ez az ideális kapcsolat, neki az az eseménydús élet kell, hogy pasi mellett másokkal táncol, bulizik, lefektetik, dobják. Te ne ilyen nőket keress. Tudom, hogy vonzó, de boldogtalan lennél mellette, ők nem tudják értékelni azt amit te szeretnél és persze ilyet nehéz találni, viszont nem lehetetlen.

Voltam így 2x-3x én is, aztán mindig akkor lett csajom, amikor már szartam az egészbe bele és leiratkoztam a társkeresőkről, sosem írt senki, sőt pihenni is akartam, nem akartam több randit sem. Aztán ahogy ezt magamban kimondtam és ráálltam erre agyban is, rögtön jött egy szuper csaj az életembe, akiről álmodtam, akibe szerelmes lettem, aki szexben mindent megadott. Szóval eljön mindig minden, csak az elveidet ne add fel sosem, neked az az erényed és lesz aki értékelni fogja.

2016. jan. 28. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!