Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kicsi gyermeküket egyedül...

Kicsi gyermeküket egyedül nevelő anyukák, próbáltatok már ismkedni komoly kapcsolat céljából, mióta egyedül maradtatok?

Figyelt kérdés
Saját és gyermekeitek korát írjátok meg légyszi!
2013. szept. 25. 10:58
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia :)


1 éves kora óta az apa nélkül nevelem a kisfiamat.


Volt egy 1 évig tartó kapcsolatom ami véget ért és jelenleg 3éve együtt élünk a párommal.


27N 6 és fél éves gyermek

2013. szept. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 zabmester ***** válasza:

Hogyne, amikor már úgy éreztem, hogy készen vagyok rá. Igaz, ez nálam évekbe telt, és utána további pár évbe, amikor időm és alkalmam is lett ismerkedni, de végül kiderült, hogy megérte várni :)

Születésétől egyedül neveltem a fiam, öt éves volt, amikor a párommal megismerkedtünk. Majdnem egy éve vagyunk együtt, már együtt élünk. Fiam hat éves lesz, én 26 vagyok.

2013. szept. 25. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!