Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Akkor hány éves kortól számítu...

Akkor hány éves kortól számítunk nőnek?

Figyelt kérdés
Az osztálytársaim (fiúk) eddig sohasem köszöntöttek fel nőnap alkalmából,mondván, hogy mi még nem vagyunk nők. Hát egy 9. osztályos még nem nő?
2010. márc. 5. 19:40
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
65%
Hát még nem. Bár mindenki úgy érzi, ahogy akarja. Van nem egy olyan 19-23 éves barátnőm, akik úgy néznek ki, mint egy 12 éves.
2010. márc. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
90%
Onnantól vagy nő, amekkortól Te annak érzed magad. Egyébként 20 éves kortól már mindenkire mondhatják, hogy nő.
2010. márc. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
84%

Az osztálytársaid bunkók.

Amúgy te már lehet, hogy nő vagy, de ők még nem férfiak az biztos. És még jó sokáig ne is reménykedj...

Amúgy van, aki 14 évesen már kész nő, és van, aki 25 évesen is olyan, mintha még kislány lenne...

2010. márc. 5. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
A Nőnap szerintem nem korhoz kötött.Egy kislányt is meg lehet tisztelni 1 szál virággal,nem kell ahhoz nőnek lennie.
2010. márc. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
nálunk anno általánosban mindig az volt hogy a fiúk minden lány padjára tettek egy kis csokor virágot nőnapkor még első óra előtt :) szerintem ez nagyon rendes és udvarias dolog volt tőlük. Én nőnapra már egész pici korom óta mindig kaptam virágot, apukámtól, papámtól , pedig hol voltam még attól hogy nő legyek.
2010. márc. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Nem korhoz kötött dolog ez.akkor nö valaki,amikor annak érzi magát és úgyis viselkedik.

(Zsoka)

2010. márc. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Minket már általánosban is felköszöntöttek a fiúk. Elég bunkók az osztálytársaid. :S
2010. márc. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

A nőnap és a köznapi nyelvben használt nő fogalma nem ugyanaz. A nőnap a női nemre vonatkozik, amibe minden nő nemű beleszámít legyen az lány vagy asszony. Minket általánosban is felköszöntöttek a fiúk, pedig nem volt egy jó osztály. De úgy látszik, hogy a mai fiatalok nagy részéből minden tisztelet kiveszett...nem irigylem a generációtokat.


23/N

2010. márc. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
76%
Egy nő már a születésekor nő!!! Csak az ostobák gondolják másként:)
2010. márc. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Én már kislánykorom óta kapok apától, papától más közeli férfi ismerőstől. Általánosba minket is felköszöntöttek, néha vettek virágot is. Szerintem sem korhoz kötött ez.
2010. márc. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!