Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kikészít a sógornőm! Normális...

Kikészít a sógornőm! Normális dolog az ha azt érzem, hogy a párom többet foglalkozik a húgával?

Figyelt kérdés

3 éve vagyok együtt a párommal, aki szeret ugyan a kedvemben járni mégsem értem, hogy a féltestvére hisztijeire miért így reagál. Egy múltkori egyszerű példát hozok fel. Megkértem a párom hogy a hangfal zsinórjait bogózza szét. Egy egyszerű nem volt a válasz. 10 perccel később a húga kérte meg erre, neki szétszedte.

Mostanában ez egyre gyakoribb. Ha szóba hozom a párom ideges lesz.

Még nem élünk külön de az ilyenek miatt nagyon várom.

Segítsetek ezt hogy kezeljem???:(

22/L



2015. júl. 27. 18:38
 1/3 anonim ***** válasza:
80%
Lehet, hogy az agyára mész a fickónak a követelőzéseddel? Én is mindent megcsinálok a húgomnak, a barátnőmnek viszont csak egy részét annak, amit kér, pusztán azért, mert a húgom negyedévente kér tőlem valamit, a barátnőm pedig negyedóránként.
2015. júl. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nálunk ez fordítva van az a leggázabb ..
2015. júl. 27. 20:43
 3/3 anonim ***** válasza:
23%
Vagy csak te érzed úgy, hogy fordítva van.
2015. okt. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!