Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Van itt valaki aki rajtam...

Exorcizamus kérdése:

Van itt valaki aki rajtam kívül foglalkozik "varázslással" psi whell, psi ball tele/cryo/pyro kinézis valaki valami? Aki foglalkozik hasonlókkal az írhatna akit meg nem érdekel a dolog az kérem ne írogasson marhaságokat

Figyelt kérdés

2013. ápr. 5. 00:01
1 2 3 4 5
 1/41 Adele Jonas ***** válasza:
én 1 hónapja gyakorlom a papírforgatást a tün. már sikerül, de néha kételkedem benne hogy az energiáim mozgatják. nagyon êrdekel az atmoskinézis, jó lenne mind elsajátítani de ahhoz szerintem egy élet is kevés... szóval válaszolok a kérdésedre: igen, van itt olyan aki foglalkozik a telekinêzissel. :)
2013. ápr. 5. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
Én megpróbálom megszugerálni magam, hogy óra nélkül felkeljek reggel. Sajna ez eddig sosem sikerült. mindíg elkések az előadásól :s Tanárok mindíg panaszkodnak:(
2013. ápr. 5. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
OK, viszont vígasztaló, hogy nem óracsipogásra kelek :-)
2013. ápr. 5. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
kérdező, írj már vmi személyes tapasztalatot...ha van.
2013. ápr. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:
hát én évek óra foglakozok a dologgal 1 szer sikerült egy ceruzát megmozgatni tk val de akkor megijedtem tőle. nem sok szorgalma van igy nem haladok annyira de én jobbára gyógyítani tudok levegűt magamkörül befolyásolni meg még sok más :9 örülök hogy vannak mások is és nem valami állat irt a kérdésre :D
2013. ápr. 5. 13:51
 6/41 anonim ***** válasza:

A bunkó állat vagyok, aki eddig még nem írt a kérdésedre.


Ilyesmi nem létezik.

Ezt te is bizonyítod azzal, hogy több év alatt csak egy megmoccanó ceruzát tudsz felmutatni, szinte biztos vagyok benne, hogy az is véletlen volt.


Üdv:

Isten Állatkertjéből az éjjeliőr macskája.

2013. ápr. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:
igazad van elvégre csak napi szinten tapasztalom a dolgokat.... nem kell óriási dolgokra gondolni nem fog senki autókat hajigálni meg hasonlók de tény hogy az ember fura dolgokra képes ha akarja attól hogy te olyan ember vagy akinek szűk a látó köre esetleg nincs ínyére a dolog arról én nem tehetek. és akkor valószínűleg az összes ember tévedett akinek valaha megmutattam :) és persze azok is akiknek megtanítottam a dolgot. ha nagyon elér a szómenés akkor kérlek keress egy másik topicot mert ez nem az a topic ahol a véleményedre számítunk.
2013. ápr. 5. 20:08
 8/41 anonim ***** válasza:
Varázslás nem létezik csak trükközés, vagy pedig fizikai képességekre- fizikai változások történhetnek-- mint URI Geller is, nem túl nagy produkciókat vonultatva fel, a fele igaz se volt, úgy állítva be mintha az ő rendkívüli képessége lenne.
2013. ápr. 6. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:
mivel ez nem rendkivüli :) egy úgy természetes ahogy van. azért fárad el az ember agya miközbe csinálja ezeket. a probléme hogy itt azoknak a véleményére vagyok kiváncsi és nem azokére akik elhatárolódnak a dolgotól. ugyhogy kérem csak az irjon akit érdekel a dolog akit érdekel az lehet jobban jár ha privátot ir igy megkiméli magát a kellemetlekedöktől. viszont aki nagyon hitetlennek érzi magát és esetleg közelebb van mint 200 km annak egy kis szerencsével mutathatok valamit :)
2013. ápr. 6. 12:38
 10/41 A kérdező kommentje:
a hibákért elnézést. még annyit fűznék hozzá hogy azért lenne fontos hogy csak az írjon akit érdekel mert kihalóba vannak azok az emberek akik képesek lehetnek félre tenni a tudományos felfogásukat és használni egy kicsit az agyukat.
2013. ápr. 6. 12:47
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!