Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nagyon nem átlagos dolog hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon nem átlagos dolog hogy valamiért izgalmasnak izgatónak tartom ha egy lány informatikával foglalkozik vagy ilyen területen tanul?

Figyelt kérdés
A poén az hogy nem találok magyarázatot a dologra viszont én egészen más területen dolgozom de olyan érdekes és izgi.

2013. jan. 23. 16:40
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem az lenne a gond, ha az tetszene benne, hogy favágó.


Az informatika kreatív dolog, ész is kell hozzá, ez pedig nemtől függetlenül előny. :)

2013. jan. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ez érdekes...:D de én ilyesmit tanulok...és nem látom be h miért tartod izgatónak ha én programokat írok mondjuk...:D de mindenkinek más az ízlése :)
2013. jan. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is most programozás néven valami nagyon alapszintű dolgot tanulok suliban, és programozónak akarok tanulni ősztől (kezdek egyetemen), de ha ezt így neten írom valakinek, kockának gondol xDD szóval eddig nem sokan tartották izgatónak :DD

18L

2013. jan. 23. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Zsák a foltját ,kocka kockát!
2013. jan. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is érdekes, kb. olyan, mintha egy földönkívülivel szeretkeznél. Egyszer én is szívesen kipróbálnék egy informatikus nőt.
2013. jan. 25. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem gondolom hogy egy infós lány más módon szeretkezne:) Amúgy meg a kocka-kockához annyit hogy humán terület és idegennyelv tehát nem feltétlen
2013. jan. 25. 23:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!