Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy negyedórát késtem és...

Egy negyedórát késtem és anyám kizárt = ( Sztetek jogos volt? Mit csinájjak h ne legyen ilyen szigoru velem?

Figyelt kérdés

Tegnap este bulizni voltam és úgy volt megbeszélve h éjfélre hazaérek. Amikor hazaérek anyám mindig le szokta csekkolni h mennyire vok részeg + cigiszagú h aztán azzal bаsztathasson... mind1 tegnap elkéstem tizennégy perccel később értem haza. És direkt beletette a kulcsot a zárba meg elforditotta h ne tuggyak bemenni :S Öcsém telója meg ki volt kapcsolva, úgyhogy bakker lenn kellett aludnom a pincében a kutyával :S Még jó h kicsit részeg voltam és gyorsan elaluttam XD Reggel engedett be apum.

A másik h sztem kicsit megfáztam fáj a torkom meg be vok rekedve, mondom ezt ma anyámnak, erre a válasza: nem kellett volna elkésni meg am is akkor ne beszéjj, mindenkinek jobb lesz :/

És mindig ezt csinájja piszkál meg bánt meg megaláz de csak engem se öcsémet se bátyámat nem. Jó tényleg balhésabb vok nálunk meg nem vok olyan jó tanuló de akk is =( Mit csinájjak h észrevegye h én is a fia vok? Meg h ne legyen ennyire szigoru velem? Fаszom kivan már vele, utálom néha úgy érzem el kéne tűnni ithonról.

16/F


2010. márc. 7. 11:14
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
69%
11:30 vagyok és az "előző" alatt a 11:20-ast értettem
2010. márc. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
65%

anyukádnak van igaza ne késs! 16 évesen iszol késel és még te vagy felháborodva???? Én 14 éves korom óta bulizni jártam de nem ittam nem balhéztam és időben értem haza ezért megbízott bennem édesanyám és 16 éves koromba már úgy engedett el hogy nem mondott időpontot mert megbízott bennem persze a telefonom nálam volt el tudott érni. De elértem nála at hogy megbízzon bennem és z mai napig is így van pedig már felnőttem és nem tartozom neki elszámolással viszont baromi jó érzés hogy bízik bennem.

Amúgy meg belegondolhatnál te is hogy ő mit élhet át amikor késel hogy nem tudja jól vagy vagy nem legyen már eszed és inkább menj oda hozzá és kérj bocsánatot!!! Tiszteld anyukádat és viselkedj normálisan hidd el utánna ő is megfog benned bízni!!!! Ha már bulizol meg iszol akkor nőj is fel és gondold magad az ő helyzetébe ha neked lenne gyereekd és ő késne??? te nyugot lennél?? persze hogy megbüntetett jó lehet kicsit túlzásba vitte, de akkor is inkább kérj bocsénatot és szállj magadba!!!!


19/L

2010. márc. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 A kérdező kommentje:

Apum nem szól sose semmit ő elvan magának csinája a dolgait :/

Am a családvédelem mit csinálhat ha ráhivom? Mert én öcsémnek nem akarok gázt. Eccerűbb lenne ha én lépnék le csak azt meg nem merek :D


11:30 jó ez nagyon szép de minek menjek szembe a haverokkal is? Egyrészt jó fejek számithatok rájuk másrészt meg ne maradjon senkim és áljak tök egyedül? :P Hát az tényleg jó lenne :P

2010. márc. 7. 11:35
 14/43 anonim ***** válasza:
85%

Első vagyok.

Hát én sem vagyok már kamasz, sőt, nagyon nem ....

De az, hogy a szülő hibája, ha a gyerek iszik, meg cigizik??

Hát ezt nem hiszem...

Az én szüleim elváltak, amikor én 6éves voltam, és apukámhoz kerültünk, nem részletezem miért, mert nem ide való a téma.

Apukám sose volt otthon, mert vagy dolgozott, vagy máshol volt.

Alkalmam lehetőségem nekem is lett volna cigizni, meg piázni de nem tettem, és a mai napig nem teszem.

Ennyit a teóriáról, hogy a "beszélgetős" családoknál fordulhat csak az elő, hogy a gyerek jól nevelt, és nem cigizik, iszik.

2010. márc. 7. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
67%
Én úgy gondolom,inkább fiatalon bulizzon az ember,de ésszel,mert valaki tudja hol a határ,aki meg nem az később se fogja tudni.De anyukád viselkedése,szociális szakra járok,és kicsit sem veszélytelen,főleg(nemtudom milyen idő volt)de ha este mínusz 5 vagy talán hidegebb lett volna.Felelőtlenség,de hasűrűn elkésel akkor magadra is vess,de ha csak párszor fordult elő,akkor gondlkozzon el anyukád,hogy ő soha nem hibázott-e még?
2010. márc. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
82%

Hát sajnálom, de ha engedményeket szeretnél, akkor neked is le kell tenned valamit az asztalra. A testvéreid az élő példák, ha jobban tanulnál és kevesebbet balhéznál, anyukád sem "csesztetne". Vagyis anyukád nem téged utál (rövid u-val, könyörgöm), hanem pont azt várja el tőled, mint a többi fiától. Ha nem így tenne, nem lenne következetes nevelő.

És ne haragudj, 16 éves vagy, látszik a helyesírásodon, hogy szívesebben legyintesz egyet, minthogy elolvass legalább egy kötelezőt, pedig lehet, hogy anyukádnak is csak ennyi kéne...meg a te jövődnek is...

Na lehet lepontozni.

2010. márc. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
96%

Na még az is nagyon szép, hogy még te akarod ráhívni Édesanyádra a családvédelmiseket.

Megteheted, és ha "veszélyesnek" nyilvánítják az otthoni közeget, akkor tudod mit csinálnak?

Elvisznek otthonról egy intézetbe, és ott aztán ellehetsz...

2010. márc. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem nagy hülyeség, hogy kizárja valaki a saját gyerekét. Micsoda anyák gyöngye... pff...

Szerintem azért valamelyest ő is tehet arról, hogy "ilyen vagy" (nem sértő értelemben), legalábbis ha saját példámat hozom fel: amíg rossz volt anyukámmal a kapcsolatom, folyton veszekedtünk meg ilyesmi, addig eljártam bulizni, piáltam, cigiztem, késtem otthonról, amióta jobb lett a viszonyunk, inni csak ünnepekkel pár pohárkát barátokkal (szülinap ilyesmi - semiképp sem lerészegedésig), és cigizni is csak ritkán.

Egy jóérzésű szülő nem zárja ki a gyerekét a házból, főleg nem március elején, amikor még nem ritkán az éjszakai fagyok.

2010. márc. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
72%

ha amúgy megvan mindenetek, kaja, ruha, a családvédelem nem csinál semmit, csak elbeszélget vele, hogy hogyan is képzelte ezt a kizárást


arra jó lesz, hogy egy kicsit megszeppenjen

persze te is megszívhatod, hiszen utána nem köteles elengedni buliba még 8 óráig se

2010. márc. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
51%
milyen intézet?? hol élsz te? ez már nem a Twist Oliver korszak...
2010. márc. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!