Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy negyedórát késtem és...

Egy negyedórát késtem és anyám kizárt = ( Sztetek jogos volt? Mit csinájjak h ne legyen ilyen szigoru velem?

Figyelt kérdés

Tegnap este bulizni voltam és úgy volt megbeszélve h éjfélre hazaérek. Amikor hazaérek anyám mindig le szokta csekkolni h mennyire vok részeg + cigiszagú h aztán azzal bаsztathasson... mind1 tegnap elkéstem tizennégy perccel később értem haza. És direkt beletette a kulcsot a zárba meg elforditotta h ne tuggyak bemenni :S Öcsém telója meg ki volt kapcsolva, úgyhogy bakker lenn kellett aludnom a pincében a kutyával :S Még jó h kicsit részeg voltam és gyorsan elaluttam XD Reggel engedett be apum.

A másik h sztem kicsit megfáztam fáj a torkom meg be vok rekedve, mondom ezt ma anyámnak, erre a válasza: nem kellett volna elkésni meg am is akkor ne beszéjj, mindenkinek jobb lesz :/

És mindig ezt csinájja piszkál meg bánt meg megaláz de csak engem se öcsémet se bátyámat nem. Jó tényleg balhésabb vok nálunk meg nem vok olyan jó tanuló de akk is =( Mit csinájjak h észrevegye h én is a fia vok? Meg h ne legyen ennyire szigoru velem? Fаszom kivan már vele, utálom néha úgy érzem el kéne tűnni ithonról.

16/F


2010. márc. 7. 11:14
1 2 3 4 5
 41/43 A kérdező kommentje:
kösz de én nem szeretném h ellenőrizzenek meg nevelőintézetbe se akarok menni mondom h nem vok bűnöző!!!
2010. márc. 8. 00:05
 42/43 anonim ***** válasza:
71%

Ez nem a bűnözőség kérdése.

Mert ha 16 évesen iszol, meg cigizel, meg kimaradsz otthonról, ergo kezelhetetlen vagy, és még önként dalolva hívod ki a családsegítősöket, akkor erős a gyanu, hogy hova kerülsz!

2010. márc. 8. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
78%

Nem a bűnözésen van itt a hangsúly,hanem a nevelésen.

És ha a szüleidnek nem megy,az állam majd megteszi helyettük.

Amíg te bent csücsülsz,a szüleidnek meg pszichomókus fogja elmagyarázni,hogy hogyan tartsanak kordába.

2010. márc. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!