Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kényes téma lehet hogy az apa...

Kényes téma lehet hogy az apa molesztál?

Figyelt kérdés

Szóval nagyon furcsa dolgok tőrtennek. A lànyom már két napja bepisil.

szoktatom őket arra hogy külőn aludjanak ezért este nem megyek be hozzàjuk. Viszont az apuka már sokszor bent aludt. Tervezzem hogy szét megyünk de jelenleg nincs munkám. Régebben olvastam ha bepisil a gyerek az annak oka is lehet hogy molesztàljàk.

Ezért valami oknál fogva ràkérdeztem többször is hogy apa oda nyul nekes majd mikor többször megkerdeztem akkor azt nondta hogy belenyul a nunujàba.

Aztán lehet azért mondta mert már többször kérdeztem.

Hogy bànt e apa? Oda nyúl a nunudhoz?

? Mit csinaljak hogy megbizonyosodjak róla. Mert ez eddug csak feltételezés. A lány 3 éves


2015. júl. 31. 05:44
1 2 3 4 5
 1/45 A kérdező kommentje:

Nem akarom hogy alaptalanul vádoljam meg mert azért ez elég durva lenne. Ezért azt kérném adjatok tanácsot hogyan bizonyosodjak meg róla.

De az tuti hogy nem engedem ott aludni

2015. júl. 31. 05:50
 2/45 A kérdező kommentje:
Elmondta az apjànak mit kerdeztem tőle. De semmit nem mondott nyomogatta a telefont
2015. júl. 31. 05:56
 3/45 anonim ***** válasza:
100%
Hajlani kamu? Vagy tényleg ilyen primitív vagy?
2015. júl. 31. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
100%

Egy gyerek akár még kisiskolás korában is bepisilhet alkalmanként, akkor is, ha minden rendben van.


De te olyan szavakat adsz a gyerek szájába, amit tovább fog mondani, és te leszel nagyon kellemetlen helyzetben.


Milyen párod van neked, hogy nem bízol benne???? És ilyent feltételezel róla???? Cigók vagytok??? Már bocsánat.


De leginkább KAMU!!!!!!!!

2015. júl. 31. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
100%

"A lànyom már két napja bepisil. " Na, ez vicc.


Jelentem is a kérdést!

2015. júl. 31. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 A kérdező kommentje:
Ijelensd a kérdést nem vagyunk cigok. Basszus annyi szarz szemetet olvasok megijedtem
2015. júl. 31. 06:02
 7/45 A kérdező kommentje:
Anya vagyok féltem a gyereket nem gondoltam hogy ez ekkora felhàborodást okoz
2015. júl. 31. 06:04
 8/45 anonim ***** válasza:
80%
Vidd el pszichológushoz a gyereket!
2015. júl. 31. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
100%

Mi az oka, hogy oda nyújt?

Ezt miért nem írtad le?

Ha megvan az ok, lehet rá megoldást keresni. De van egy érzésem, hogy ti nem kommunikáltok eleget.

2015. júl. 31. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
68%
Annyira félted, hogy mégis együtt alszanak...
2015. júl. 31. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!