Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek velem van, az én...

Szerintetek velem van, az én gondolkodásommal van baj? 17/L (lent)

Figyelt kérdés
Anyum összejött valakivel,és egy ismerősömmel az volt a téma hogy ha igen,őszintén szólva zavarna ha anyum párja hozánk költözne,erre az ismerősöm leszólt hogy milyen bunkó vagyok,pedig szerintem érthető hogy kb 2 hete ismerem anyum párját,kb 2-szer ha beszéltem vele,nyilván zavarna ha egy számomra majdhogynem idegennel kéne együtt laknom...

2015. febr. 5. 00:56
 1/9 anonim ***** válasza:
86%
Nem bunkósság, de nem nagyon beleszólni sem kéne anyud életébe. Felnőtt nő, lassan te is az leszel. Anyud nyilván már nem fog évekig randikra járni, és engedélyt kérni tőled, hogy a párjával a saját lakásába összeköltözzön. Végül is félig meddig felnőtt vagy, megértheted, hogy anyudnak is jár egy újabb boldogság.
2015. febr. 5. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát persze,tudom,nyilván ezt csak úgy nem fogom mondani anyummnak,maximum ha kikéri a véleményem,akkor is normális hangnemben.
2015. febr. 5. 01:14
 3/9 anonim ***** válasza:
51%
Egy részről érthető hogy zavarna ha egy idegen kerülne be a családi fészekbe, másrészt meg anyukád életéről és boldogságáról van szó.
2015. febr. 5. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
43%

Azt elhiszem, hogy az életéről lenne szó, de a boldogságáról..? az majd a vallatásnál derül ki!

Ami a dolgot illeti, a kedves anyuka azért megkérdezhetné, mit is szólsz hozzá.

2015. febr. 5. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
Nagyon bölcs válaszok. Fogadd meg őket!
2015. febr. 5. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
40%
Mé nem megy anyád a pasijához?
2015. febr. 5. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

sajnos nagyon sok no annyira kapaszkodik a pasijaba hogy par het honap utan osszebatyuzik vele.

Szerintem sem okos dolog hiszen szamara is idegen ember.

Jobb egy ket evet varni az osszekoltozesssel.

Addig aludjanak egymasnal toltsenek sok idot ismerkedessel igy neked is lehetoseged nyilik megismerni a ferfit.

Sajnos sok rossz tortenet van ,,uj apuka,, es nevelt lany cimmel en nem tennem ki a gyerekem ennek a veszelynek

2015. febr. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

A normális sorrend: először anyukád melegedjen össze vele (úgy tűnik, ez megtörtént), aztán a férfi veled találkozzon sokszor, és ha köztetek is megvan a normális viszony, akkor kerülhet szóba az összeköltözés. Addig nem.

És ha te nem tudsz kijönni azzal a férfival, akkor egy normális anya nem költözik össze vele.


Amúgy, ha a férfi helyében lennék, azt mondanám anyukádnak: nemsokára kirepül a lányod a családi fészekből. Ezt kivárom, utána lakjunk kettesben. Nekem megérne egy kis várakozást, hogy utána kevesebb konfliktus legyen.

2015. febr. 5. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem is tetszene férfiként, ha nem csak anyuka, hanem a 17 éves bakfis lánya is monden nap előttem öltözne-vetkőzne...

Én meggondolnám, hogy mikor engedek be egy idegen férfit két védtelen nő lakásába.

2016. márc. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!