Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Exről a régi képekkel mit...

Exről a régi képekkel mit csináltok? Ugyanúgy hagyjátok az albumban vagy kiveszitek? Lent leírom, h miért kérdezem.

Figyelt kérdés
Szóval úgy jutott eszembe, hogy nekem rengeteg kép van előhívatva és van 2 gyerekem, akik még picik, de a nagyobb már nézegeti a fényképeket. És van olyan régi album, amiben közös képek vannak az exemmel (ölelős, puszilkodós is). És hát ugye nem ő gyerekek apja. Ilyenkor mi van, ha a gyerek meglátja és megkérdezi, h ki az? Vegyem lazán, h anya egyik régi barátja? Vagy jobb ha csak apa-anya ölelkezős , puszilkodós képeket lát?
2015. júl. 31. 13:06
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Kiszednem. En a közös képekről megkerdeztem, mit szeretne -a közt mondta dobjuk ki- , amin egyedül volt azt meg vissza adtam. Ha meg is tartod, szedd ki az albumbol és tedd el valahova ahol nem fér hozzá senki
2015. júl. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez jó kérdés, mert nekem már nincsenek is meg az exemmel közös fotók, talán egy kettő elvétve, ahol szép a táj. :D

De amíg pici a gyerek szerintem én nem mutatnám meg neki, majd később, amikor ezt már megérti.

2015. júl. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
88%
Nekem megvannak a régi képeink. Nem dobtam ki, de mind el van téve. Végülis emlék, mindegy hogyan alakult. Én voltam.
2015. júl. 31. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Nem kidobni gondoltam, hanem eltenni őket, hogy ne kerüljön a gyerek kezébe (még).
2015. júl. 31. 13:14
 5/14 anonim ***** válasza:
40%
Szerintem egyáltalán nem kell, hogy bárki keze ügyébe kerüljön. Én kivenném és elsüllyeszteném jó mélyre.
2015. júl. 31. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem tedd el őket, nem családi albumba való a család előtti élet. Én is eltettem az exemről a fotókat, de nem raktam a családi albumok közé. az az én előző életem, nem a közös életünk :)
2015. júl. 31. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
73%

Miért ne kerülhetne a gyerek kezébe?

Egyszerüen megmondod, hogy RÉGEBBEN a képen lévö valaki volt a párod és kész.

2015. júl. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
100%

Én inkább eltenném őket. Neked emlék, de kisgyerekként minek kéne látnia, hogy a szeretett szülei nem csak egymást szerették. Szerintem ez kicsit megzavaró lehet.

Nem gondolnám, hogy ki kell dobni..ha nem fájó érzés visszagondolni, akkor emléknek jó megtartani.

2015. júl. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
89%

én kiskoromban találtam egy eljegyzésű gyűrűt amit apa vett egy másik nőnek. felfogtam,hogy az már régen volt. ennyi

ha a párodat nem zavarja akkor hagyd ahol van

2015. júl. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Egy dobozban külön köteg van ilyen képekből, egy borítékban.

Abban tartom az osztályképeket, régi barátok (már csak facebook ismerősök) képeit, stb...

2015. júl. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!