Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Exről a régi képekkel mit...

Exről a régi képekkel mit csináltok? Ugyanúgy hagyjátok az albumban vagy kiveszitek? Lent leírom, h miért kérdezem.

Figyelt kérdés
Szóval úgy jutott eszembe, hogy nekem rengeteg kép van előhívatva és van 2 gyerekem, akik még picik, de a nagyobb már nézegeti a fényképeket. És van olyan régi album, amiben közös képek vannak az exemmel (ölelős, puszilkodós is). És hát ugye nem ő gyerekek apja. Ilyenkor mi van, ha a gyerek meglátja és megkérdezi, h ki az? Vegyem lazán, h anya egyik régi barátja? Vagy jobb ha csak apa-anya ölelkezős , puszilkodós képeket lát?
2015. júl. 31. 13:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
66%
Kidobtam és kitöröltem mindent :D
2015. júl. 31. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
18%
Nem barátod volt, hanem a párod. Ne tanítsd idióta amerikanizált "magyar" nyelvre a gyerekedet.
2015. júl. 31. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Az is a múltad,megtörtént,mért kéne úgy csinálni,mintha semmi sem történ volna? Én azokat a képeket eltettem egy dobozba és fel a padlásra, de eszembe sem jutott kidobni őket.
2015. júl. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
79%

Nekem minden régi képem (két exemről van meg). Le vannak mentve és valahogy nem jönne hogy letöröljem őket.

Valahogy emlékek.

2015. júl. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!