Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez most tényleg akkora tragédia?

Ez most tényleg akkora tragédia?

Figyelt kérdés

Férjem haverjai már hetek óta szerveztek valami "kimegyünk a hétvégi házba, főzünk kaját, iszunk mellé és jól érezzük magunkat" bulit. Eddig valamiért mindig elmaradt.

Pár napja szóltak neki, hogy akkor most van itt az ideje. Ő pár napig filózott, hogy menjen-e (elég fáradt),végül úgy döntött, hogy nem egész hétvégére, hanem ma éjszakára velük tart, aztán délelőtt hazajön.


Este elment, gyereket közben lefektettem és egy barátnőmmel kezdtem el beszélgetni neten - mondván, hogy most hirtelen unatkozom, hogy férj máshol, gyerek alszik.

No, kaptam hideget-meleget, hogy micsoda dolog, hogy gyerekes családapa nem itthon tölti az éjszakát.


Most komolyan, mi ebben olyan nagy gond? Valamikor délelőtt hazaér, gyerek úgyis alszik, én meg majd feltalálom magam, vagy hamarabb lefekszem aludni. Vagy háziőrizetben kellene tartanom, amíg a gyerek 18 éves nem lesz?


2015. júl. 31. 20:34
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Ja, nálunk az a családi "policy", hogy bárki mehet bármerre, csak legalább előző nap szóljon és ne ütközzön időben korábban lebeszélt programmal. Ez most nem ütközött és napokkal korábban szólt.
2015. júl. 31. 20:35
 2/20 anonim ***** válasza:
87%

És akinek éjszakás műszakban van a férje és napokig nem alszik otthon az ássa el magát?:)

Szerintem jól csináljátok, hogy bárki mehet bárhova, csak szóljon előre. Nem kell egymás fejére nőni, gondolom te is ha elmész valamilyen esti programra, ő is vigyáz akkor a gyerekre. Ez így normális.

2015. júl. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
86%

Ez abszolut nem tragedia, sot! Jo ilyet is olvasni egy olyan oldalon, ami tele van ilyen-olyan feltekenysegi tortenetekkel :D

Stabil kapcsolat a tietek, biztok egymasban, szeretitek egymast, hol a gond?

2015. júl. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
84%

Attól, hogy valaki szülő lesz, nem kell katonasorba állnia, ha neki jólesik, akkor csinálja, nem mindennap megy el kicsit lazítani.

Az ismerősödnek más nézetei vannak, és neked is.

Mindkettőtöknek más a társadalmi normáitok, ne foglalkozz vele

2015. júl. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
85%
Nyugi mashol is van ez igy. En ferjem is volt mar igy bulin. En is elmehetek ha akarok. Nincs ebben semmi. Hokat meselunk egymasnak :)))
2015. júl. 31. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem egyáltalán nem tragédia, sőt egy egészséges kapcsolat így működik! Az a barátnő talán irigy, hogy normálisan éltek...!?
2015. júl. 31. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Passz, hogy mi volt a motivációja. Én is el szoktam néha menni, akkor a férjem van vele. Sőt, a vizsgám előtt egy hétig ő volt vele, mert én tanultam egész nap.

Lehet, hogy én csinálok rosszul valamit, de a gyerek vele és velem is ugyanolyan jól elvan. Éjjel meg szerencsére nem kel fel, úgyhogy kb este nyolctól lazítás van.

2015. júl. 31. 20:46
 8/20 anonim ***** válasza:
85%

Nekünk 4 gyerek van, de bármikor bármelyikünk tud rájuk vigyázni. Nincs olyan, hogy ide vagy oda nem mehet el valamelyikünk.

Apa imádja a kicsiket, lazán el van velük.

2015. júl. 31. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
83%
Mi ebben a tragédia? Sem az apa, sem az anya nem a család rabszolgája, akinek mindent fel kell adni.
2015. júl. 31. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Ezt nem értem én sem. A gyerekkel ráadásul nagy szerencsénk van, mert szinte bárkivel örömmel elvan, nincs nyüglődés (14 hónapos).

Éjjel meg alszik gond nélkül reggelig.


Volt már olyan is, hogy nagyszülők vigyáztak rá napokig, a gyereket nem rázta meg, hogy nem vagyunk ott. Amikor megjelentünk, két percig örült nekünk, aztán ment vissza játszani. Erős túlzással még egy kedvesebb hajléktalanra is rá lehetne bízni, ő feltalálja magát.

2015. júl. 31. 20:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!